تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی آیین دادرسی کیفری >> فایل صوتی (۱) نوآوری های قانون آیین دادرسی کیفری
دکتر محمد جواد طهماسبی
دکتر محمد جواد طهماسبی

فایل صوتی (۱) نوآوری های قانون آیین دادرسی کیفری

مشخصات فایل:

نام: نوآوری های قانون آیین دادرسی کیفری در خصوص ضابطین، دادستان و بازپرسی، قسمت اول

سخنران: دکتر جواد طهماسبی– قاضی دادگستری و مدیرکل تدوین قوانین و مقررات قوه قضائیه

فرمت: mp3

حجم: ۸.۹۵ MB

مدت: ۵۲:۱۰ دقیقه

ناشر اولیه: سازمان قضایی نیروهای مسلح

قضاوت آنلاین: آقای دکتر جواد طهماسبی در کارگاه آموزشی با موضوع  «نوآوری های قانون آئین دادرسی کیفری در خصوص ضابطین، دادستان و بازپرسی» سخنرانی مطرح که از جهت آگاهی از نوع و نحوه تلاش های صورت گرفته در تدوین قانون فوق و انطباق آن با آنچه در عمل قانون به خود دیده می تواند، مفید باشد. این سخنرانی در دو قسمت می باشد که اینک قسمت اول آن در سایت قرار می گیرد. قسمت دوم آن هم بزوردی منتشر خواهد شد.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. همچنین می توانید برای دانلود قسمت دوم فایل صوتی نوآوری های قانون آیین دادرسی کیفری اینجا مراجعه نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=138

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و … که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *