خانه >> کشکول قضایی >> خاطرات قضایی ویدیویی >> فایل ویدیویی ترفند قضایی دکتر محمود آخوندی در دعوی تصرف عدوانی
قضاوت آنلاین:رسیدگی قضایی ضمن این نیازمند دانش حقوقی و تجربه عملی است، مستلزم فنون خاص قضاوت که به شم قضایی تعبیر می شود نیز است که در دکتر محمود آخوندی یکی از این ترفند ها را بیان می کند.

فایل ویدیویی ترفند قضایی دکتر محمود آخوندی در دعوی تصرف عدوانی

مشخصات فایل:

نام: ترفند قضایی دکتر محمود آخوندی در دعوی تصرف عدوانی

سخنران: دکتر محمود آخوندی

ناشر اولیه: کانون وکلای دادگستری البرز

فرمت: mp4

حجم: ۴:۰۹ مگابایت

مدت: ۰۱:۱۱

توضیح: دکتر محمود آخوندی خاطره ای جالب از زمان قضاوت خود نقل می کند که در یک دعوی تصرف عدوانی برای جلوگیری از حفظ حقوق زارع در مقابل نفوذ و قدرت یکی از درباریان سابق، از چه ترفند قضایی استفاده نموده است.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا و برای مشاهده سایر آموزش های ویدیویی  اینجا کلیک نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=1407

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *