تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش ویدیویی >> زندگی نامه ویدیویی حقوقدانان ایرانی >> فایل ویدیویی بیوگرافی و اتوبیوگرافی دکتر امیر ناصر کاتوزیان
دکتر امیر ناصر کاتوزیان
دکتر امیر ناصر کاتوزیان

فایل ویدیویی بیوگرافی و اتوبیوگرافی دکتر امیر ناصر کاتوزیان

مشخصات فایل ویدیویی:

نام: از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود (بیوگرافی و اتوبیوگرافی دکتر امیر ناصر کاتوزیان شش ماه قبل از وفات ایشان)

گوینده متن: استاد پرویز بهرام

نویسنده: مهری عتلادی، فرهاد خطیبی

تصویر برداران: امیر عسگری و حسین کیانی

تدوین: امیر عسگی

گزارشگر: سید مهدی حسینی

ضبط صدا: استودیو آوا

دستایر: حسین ترکاشوند

تهیه شده در: روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز در بهمن ۱۳۸۷

فرمت: mp4

حجم: ۳۲:۵۵ MB

مدت: ۱۱:۰۱

قضاوت آنلاین: ویدیو مربوط به شش ماه قبل از فوت دکتر امیر ناصر کاتوزیان است که حاوی بیوگرافی و اتوبیوگرافی دکتر می باشد. در ابتدا گوینده برنامه، بیوگرافی از دکتر کاتوزیان بیان می کند. دقت شود که به هنگام نام بردن از اساتيد دکتر، به اشتباه دکتر حسن امامي را دکتر حسين امامي نام مي برد که باید مدنظر قرار گیرد.

در خلال فیلم دوربین به منزل استاد رفته و در این زمان استاد به بیان زندگی نامه خود می پردازد. از جمله از تأليفات، کار در خانه و نحوه کمک به همسر، تعداد فرزندان، وکالت، واکنش نسبت به دروغ و تحقير کردن، خدمت به سرزمين، موسيقي و خاطره گويندگي در راديو با دوستش، غذاهايي که دوست دارد، نحوه ازدواج با همسرش، آينه عقد، تعبير از مادر، چهره ماندگار و ويژگي او، توصيه هايي به وکلاء دارد. در پایان دوربین از کتابخانه استاد شخصی در منزلش بازدید نموده که استاد به معرفی دسته بندی کتاب های موجود در قفسه های کتابخانه می پردازد.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=1647

درباره ی علیرضا مرادی

قاضی سابق دادگستری و عضو گروه تحریریه قضاوت آنلاین که در نظر دارم دانش و تجربیات چندین ساله قضایی خود را به همراه مطالعات مفید دیگر، با کاربران به اشتراک گذارم. بزرگان گفته اند «ارزش دانش هر شخص به شمار خوانندگان آن است».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *