خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی قانون مجازات اسلامی >> مرور زمان در قانون مجازات اسلامی+فایل صوتی
دکتر هما داودی گرمارودی
دکتر هما داودی گرمارودی

مرور زمان در قانون مجازات اسلامی+فایل صوتی

مشخصات فایل صوتی:

ناممرور زمان در قانون مجازات اسلامی

سخنران:  هما داودی گرمارودی

مکانکانون وکلای دادگستری گنبد کاووس

تهیه کننده: پیمان زمانی

ناشر اولیهکانون وکلای البرز

فرمت: MP3

حجم:  ۱۰:۶۵مگابایت

مدت:  ۲۳:۱۵ دقیقه

توضیح: خانم دکتر هما داودی گرمارودی عضو هیأت مدیره و رئیس کانون وکلای داکستری البرز است. ایشان در مورد مرور زمان در قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲/۲/۱ سخنرانی در کانون گنبد کاووس ایراد نمودند که توسط آقای پیمان زمانی تهیه و در سایت کانون وکلای دادگستری البرز قرار گرفت. به جهت  اهمیت مباحث مطروحه، قضاوت آنلاین آن بازنشر می نماید.

 

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک ها در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود. ضمناً برای مشاهده سایر آموزش های صوتی در سایت می توانیید اینجا مراجعه نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

مطلب پیشنهادی

دکتر هما داودی گرمارودی

فایل صوتی تغییرات قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۴، دکتر هما داودی گرمارودی

سخنرانی خانم دکتر هما داودی گرمارودی در مورد تغییرات قانون مجازات اسلامی در خصوص اطفال، مجازات اشخاص حقوقی، تخفیف و تعدد جرم، مرور زمان، جنون، ادله اثبات جرم، حد زنا، سرقت، قصاص، شرکت در قتل غیرعمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً به معادله ریاضی پاسخ صحیح دهید. محدوديت زماني آزار دهنده است.لطفاً کد امنيتي را مجدد بازگذاري کنيد.