تازه‌‌های سایت
خانه >> کتب >> کتب آیین دادرسی کیفری >> دانلود کتاب آیین دادرسی کیفری دکتر محمود آخوندی اصل (جلد سوم)
قضاوت آنلاین:بعد از کتابه های پنج جلدی آیین دادرسی کیفری دکتر عبدالحسین علی آبادی،کتب آیین دادرسی کیفری دکتر محمود آخوندی اصل از معتبرین ترین کتاب در رشته آیین دادرسی کیفری است.

دانلود کتاب آیین دادرسی کیفری دکتر محمود آخوندی اصل (جلد سوم)

مشخصات فایل ها:

نام کتاب: آیین دادرسی کیفری (اجراي احكام کيفري)

جلد: سومنویسنده: دکتر محمود آخوندی اصل

نوبت چاپ: چاپ ششم، تابستان ۱۳۸۴

تعداد صفحات: ۱۷۲ صفحه

ناشر: سازمان چاپ و انتشارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي

فرمت:  htm (قابلیت کپی برداری در هر سند متنی)

حجم: ۲۷۳ KB

شرح مختصر از نویسنده: اجراي احكام آخرين مرحله دادرسي هاي كيفري است. با اين لحاظ مطالب مربوط به آن مي بايست آخرين موضوع مورد بحث در قلمرو اين دادرسي ها باشد. ولي از آن جا كه موضوع از اهميت ويژه اي برخوردار است و هيچگونه نوشتاري در اين رابطه به زبان فارسي در دسترس نيست و دانشجويان رشته حقوق و كارآموزان قضايي و ساير دست اندركاران رشته حقوق جزا براي تحقيق و مطالعه و مراجعة مستقيم خود منبعي در اختيار ندارند؛ چاپ اين قسمت از دوره آئين دادرسي كيفري مقدم بر ساير مطالب آن صورت گرفت…

درست است كه درباره برخي از مطالب آئين دادرسي كيفري مانند طرق شكايت از آراء دادگاهها‏، و دلايل اثبات دعوي جزايي و غيره نيز كتاب خاصي انتشار نيافته و خلاء منبع تحقيقاتي در اين رهگذر نيز وجود دارد؛ ولي بايد دانست كه ادله اي مانند شهادت‏، قسم، علم قاضي و اقرار متّهم به تفصيل در كتب معتبر فقهي مورد بحث و گفتگو قرار گرفته است و تحت عناوين مختلف در دانشكده هاي حقوق و علوم قضايي تدريس و مطالب آن در دسترس پژوهشگران قرار مي گيرد.

قانون مجازات اسلامي نيز به نوبه خود‏، دلايل در امور كيفري را مورد توجه قرار داده و احكام ويژه آن را بيان كرده است. همچنين قانون تعيين موارد تجديدنظر احكام دادگاهها و …

دانلود

رمز فايل: www.ghazavatonline.com

کاربر گرامی! ضمناً برای دانلود رایگان سایر کتب الکترونیکی اینجا کلیک نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=2410

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *