تازه‌‌های سایت
خانه >> وبلاگ >> فناوری اطلاعات >> سرویس internet.org و کاربرد آن
internet.org

سرویس internet.org و کاربرد آن

سرویس اینترنتی internet.org از سرویس های کمپانی فسیبوک برای اتصال کشورهای در حال توسعه به اینترنت است. برای این منظور، فیسبوک در صدد تشویق توسعه دهندگان به ساخت سایت ها و اپلیکیشن هایی برای سرویس internet.org می باشد.

هدف راه اندازی سرویس مزبور آن است که افراد بیشتری در دنیا بتوانند از سرویس های جدید اینترنتی استفاده کنند. این سرویس در مقایسه با بقیه سرویس های اینترنتی، به کابران امکان می دهد که به صورت مجانی از internet.org روی موبایل های شان استفاده کنند.

تمرکز این سرویس اینترنتی بر روی کاریابی، آموزش و پروش، سلامتی و بهداشت، اطلاعات و کشاورزی و البته دستیابی به شبکه های اجتماعی و اطلاع رسانی فیسیوک است.

این سرویس در حال حاضر در ۹ کشور آفریقایی، آمریکای لاتین و آسیا از جمله هند راه اندازی شده است و بیش از ۸ میلیون نفر را به اینترنت متصل کرده است.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=2639

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و … که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *