خانه >> اخبار >> اخبار فناوری >> سرقت شارژ در ازای روسپیگری
روسپیگری از طریق اینترنت
روسپیگری از طریق اینترنت

سرقت شارژ در ازای روسپیگری

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۱ و ۱۹ دقیقه ب.ظ

در صفحات گوناگون وب با روسپیگری اینترنتی یا تحت وب آشنا شدید و اگر جستجویی در این زمینه انجام بدهید با صفحات زیادی روبرو خواهید شد ولی آنچه که ما قصد بیان آنرا داریم سرقت شارژ در قبال این عمل است.

 در این بین  افرادی تازه کار هستند که سعی دارند با دختران چت و گفتگویی داشته باشند که تعدادی از انها موفق می شوند ولی تعدادی هم گرفتار کلاهبرداران می شوند. این افراد  که بیشتر آنها پسران جوان و بعضا خلاف کاران حرفه ای هستند و بعضا خود را به جای دختر یا زنی جا می زنند و صفحه ی مجازی در یکی از شبکه ای اجتماعی ایجاد می کنند و با درج عکس زن یا دختر نیمه برهنه  تقاضای شارژ در قبال نمایش چند دقیقه ای اعلام می کنند و مردان و پسرانی که به علت عدم آگاهی و یا کنجکاوی برای اولین بار گرفتار این چنین افرادی می شوند، بعد از ارسال شارژ با شیوه های گوناگون از قبیل اینکه سازژ ارسال نشده یا مبلغ کمتر از میزان خواسته شده می باشد، پاسخی دریافت نمی کنند

هر چند از یک نظر مبلغ ۵ هزار تومان برای یک شخص مبلغ هنگفتی نیست ولی طرف مقابل در طول روز یا ماه با چندین کلاهبرداری این چنینی به مبلغ میلیونی دست پیدا می کند پس به خاطر چند دقیقه یا نیم ساعت لذت دارایی و حیثیت خود را به بازی نگیرید.

منبع: قضاوت آنلاین به نقل از بابافارس

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

فوق لیسانس حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *