خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی قانون مجازات اسلامی >> فایل صوتی تغییرات قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۴، دکتر هما داودی گرمارودی
دکتر هما داودی گرمارودی
دکتر هما داودی گرمارودی

فایل صوتی تغییرات قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۴، دکتر هما داودی گرمارودی

سلسه مباحث نقد و بررسی قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲/۲/۱

مشخصات فایل صوتی:

نام: تغییرات قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ (قسمت دوم)

سخنران: دکتر هما داودی گرمارودی

مکانکانون وکلای البرز

زمان: ۱۳۹۲

ناشر اولیه: کانون وکلای دادگستری البرز

فرمت: mp3

حجم:  ۸۵:۱۱ MB

مدت: ۰۱:۳۲:۵۷

توضیح: در این فایل از جمله مطالبی که مورد بحث قرار گرفته است عبارتند از: اطفال و پیش بینی قوانین جزایی ماهوی خاص آنان، مجازات اشخاص حقوقی، تخفیف و تعدد جرم، مرور زمان، جنون، ادله اثبات جرم، حد زنا، رجم، سرقت، قصاص، شرکت در قتل غیرعمد و …

تذکر: در ابتدای فایل اصلی خانم دکتر بحث پارادوکس در سیاست کیفری قانونگزار که یک قسمت از بحث جامانده از رویکردهای قانون مجازات اسلامی -که قبلاً فایل آن در سایت قرار گرفته است و شما می توانید برای مشاهده آن به اینجا مراجعه نمایید- را مطرح که به جهت عدم ارتباط با بحث «تغییرات در قانون مجازات اسلامی» آن را هم از این قسمت جدا و بعد از بحث تورم قوانین کیفری در فایل رویکردهای قانون مجازات اسلامی که محل مناسب آن بوده اضافه نمودیم تا فایل قسمت اول کامل گردد.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک ها در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود. ضمناً برای مشاهده سایر آموزش های صوتی در سایت می توانیید اینجا مراجعه نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

مطلب پیشنهادی

دکتر هما داودی گرمارودی

فایل صوتی رویکردهای قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲، دکتر هما داودی گرمارودی

قضاوت آنلاین:سخنرانی خانم دکتر هما داودی گرمارودی پیرامون نقاط ضعف قانون مجازات اسلامی 1392 و آشنایی با تأسیسات جدید در این قانون و ارزش کیفرشناختی آنها و این که قانونگزار از تفکر کدامیک از مکتب های حقوق جزا پیروی کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً به معادله ریاضی پاسخ صحیح دهید. محدوديت زماني آزار دهنده است.لطفاً کد امنيتي را مجدد بازگذاري کنيد.