تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی اجرای احکام مدنی >> فایل صوتی تکالیف محکوم علیه در قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و آثار آن، دکتر فریدون نهرینی
دکتر فریدون نهرینی
دکتر فریدون نهرینی

فایل صوتی تکالیف محکوم علیه در قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و آثار آن، دکتر فریدون نهرینی

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷ و ۵۴ دقیقه ب.ظ

مشخصات فایل صوتی:

نام: تکالیف محکوم علیه در قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی ۱۳۹۴ و آثار آن (با این توضیح که عنوان منتشره «آثار خودداری محکوم علیه در اعلام اموال خود در مرحله اجرای رأی» بوده که به نظر گویای تمامی مباحث سخنرانی نبوده و به عنوان جامع تری تغییر داده شد.

سخنران: دکتر فریدون نهرینی

برگزارکننده: گروه وکلای دادگستری دادگو به کوشش حسین طالع

مکانکانون وکلای دادگستری مرکز

تاریخ۲۲ دی ماه ۱۳۹۴

ناشر اولیه: محرام

فرمت: MP3

حجم : ۳۴:۴ مگابایت (با این توضیح که حجم فایل اصلی ۱۰۳ مگابایت بوده که برای صرفه جویی در ترافیک کاربران، بدون افت کیفیت به حجم ۳۴:۴ مگابایت کاهش داده شد)

مدت: ۰۱:۱۵:۱۷ دقیقه

قضاوت آنلاین: در ابتدای فایل یکی از سخنرانان – که متأسفانه مشخصاتی از ایشان در وب سایت ناشر منتشر نشده است – مطالبی در نوآوری و نقد قانون نحوه اجرای محکومیت هالی مصوب ۲۳/۳/۱۳۹۴ مجمع تشخیص مصلت نظام از جمله مواد ۹ و ۲۵ آن مطالبی بیان و سپس  آقای دکتر فریدون نهرینی– عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، وکیل دادگستری، مؤلف پنج جلد کتاب و بیست مقاله علمی و پژوهشی- به نقد و بررسی قانون مزبور از جمله بررسی زوایای پنهان و آثار ویژه مورد نظر قانونگذار و مستثنیات قانون نحوه اجرای محکومیت مالی، مقدمه ای راجع به بحث اجرای آراء و احکام در مقررات کشور ایران و مقایسه آن با سایر کشورها نظیر فرانسه، انگلستان و آمریکا، تکلیف محکوم له و محکوم علیه در اجرای رای به معنای اعم شامل حکم، قرار و دستور دادگاه، مفهوم اهانت به دادگاه contempt of court، دایره شمول قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و احکام مشمول آن، علت عدم اجرای احکام در ایران، شرح و تفسیر مواد قانون پیش گفته از جمله مواد ۱۶، ۲۱ و درنهایت پاسخگویی به پرسش های حقوقی کاربران می پردازند.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک ها در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود. ضمناً برای مشاهده سایر آموزش های صوتی در سایت می توانیید اینجا مراجعه نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

فوق لیسانس حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *