سرخط خبرها
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی قانون مجازات اسلامی >> فایل صوتی مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی (دکتر هما داودی گرمارودی)
دکتر هما داودی گرمارودی
دکتر هما داودی گرمارودی

فایل صوتی مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی (دکتر هما داودی گرمارودی)

کانون وکلای دادگستری البرز

سلسه مباحث نقد و بررسی قانون مجازات اسلامی

مشخصات فایل صوتی:

نام: مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲/۲/۱ (قسمت چهارم)

سخنران: دکتر هما داودی گرمارودی

تاریخ: ۱۳۹۲

مکانکانون وکلای البرز

ناشر اولیه: کانون وکلای دادگستری البرز

فرمت: mp3

حجم:  ۱۸:۰۰ MB

مدت: ۳۹:۱۳ دقیقه

توضیح: در این فایل خانم دکتر هما داودی گرمارودی در خصوص جرم انگاری برای اشخاص حقوقی، ارکان و شرایط تحقق این جرم در قانون مجازات اسلامی مطالب کاربردی و مفیدی بیان نمودند که توصیه می شود آن را گوش دهید.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود. برای مشاهده سایر آموزش های صوتی در سایت می توانید اینجا مراجعه نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفاً به معادله ریاضی پاسخ صحیح دهید. محدوديت زماني آزار دهنده است.لطفاً کد امنيتي را مجدد بازگذاري کنيد.