خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی قانون مجازات اسلامی >> فایل صوتی مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی، دکتر هما داودی گرمارودی
دکتر هما داودی گرمارودی

فایل صوتی مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی، دکتر هما داودی گرمارودی

قضاوت آنلاین: تاکنون از سلسله مباحث نقد و بررسی قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲/۲/۱ از خانم دکتر هما داودی گرمارودی، فایل های صوتی مرور زمان در قانون مجازات اسلامی، اجتماع اسباب و ضابطه تشخیص سبب ضامن ، تغییرات قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۴  ، رویکردهای قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ را در قضاوت آنلاین منتشر کردیم و امروز آخرین قسمت آن با عنوان مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی آن را آماده دانلود کردیم.

سلسه مباحث نقد و بررسی قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲/۲/۱

مشخصات فایل صوتی:

نام: مجازات اشخاص حقوقی در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲/۲/۱ (قسمت چهارم)

سخنران: دکتر هما داودی گرمارودی

تاریخ: ۱۳۹۲

مکانکانون وکلای دادگستری البرز

ناشر اولیه: کانون وکلای دادگستری البرز

بازنشر: قضاوت آنلاین

فرمت: mp3

حجم:  ۱۸:۰۰ MB

مدت: ۳۹:۱۳ دقیقه

توضیح: در این فایل خانم دکتر هما داودی گرمارودی در خصوص جرم انگاری برای اشخاص حقوقی، ارکان و شرایط تحقق این جرم در قانون مجازات اسلامی مطالب کاربردی و مفیدی بیان نمودند که توصیه می شود آن را گوش دهید.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=5247

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *