تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی اجرای احکام مدنی >> اعاده عملیات اجرایی به حال سابق،دکتر عبدالله شمس
دکتر عبدالله شمس

اعاده عملیات اجرایی به حال سابق،دکتر عبدالله شمس

مشخصات فایل صوتی:

ناماعاده وضع به حال سابق در اجرای احکام مدنی

سخنران:  دکتر عبدالله شمس

مکانمشهد مقدس

زمان: ۱۳۹۲

ناشر اولیه: رسانه دادپرو

فرمت: MP3

کیفیت: استریو

حجم: ۳۰:۹۵ مگابایت

مدت:  ۰۱:۰۷:۲۸ دقیقه

شرح: يکي از مباحث مهم و بحث برانگیز در اجراي احکام مدني، اعاده عمليات اجراي به حالت پيش از اجراء است که متعاقب فسخ در اثر واخواهي و تجديدنظرخواهي یا نقض در پی اعاده دادرسي و فرجامخواهی رخ مي دهد.
مباحثي که دکتر شمس -با ته لهجه شیرین شیرازی خویش- در اين فايل بيان نمودند، بخشي از كتاب در حال تدوين ايشان به نام اجراي احكام مدني است. استاد براي تبيين موضوع براي اولين بار در حقوق ايران و جهان -حسب اظهارات ایشان- مبادرت به دسته بندي نوینی از احکام حقوقي نمودند و آنگاه نحوه اعاده وضع در هر يک از اين احکام را به همراه شرح مواد ۳۹، ۴۶، ۴۷، ۱۴۲، ۱۴۳ و ۱۴۹ قانون اجراي احکام مدني ۱۳۵۶ و ماده ۷۳۰ قانون آيين دادرسي مدني ۱۳۱۸ با اعتقاد به بقاء اين ماده، تشریح می نمایند که توصیه اکید می شود این فایل را دانلود و چندین بار گوش دهید تا اشراف کامل به اعاده عملیات احرایی پیدا نمایید.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود.

منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش و نشر الکترونیکی مطالب حقوقی به همراه آموزش های صوتی و ویدیویی

لینک کوتاه مطلب http://www.ghazavatonline.com/?p=6284

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *