خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی حقوق مدنی >> فایل صوتی ماهیت حقوقی قرارداد پیش فروش آپارتمان، دکتر عباس کریمی
دکتر عباس کریمی

فایل صوتی ماهیت حقوقی قرارداد پیش فروش آپارتمان، دکتر عباس کریمی

در فایل صوتی حاضر، دکتر عباس کریمی استاد دانشگاه تهران در صدد پاسخ به یک مسئله نظری یا راه حلی برای یک مشکل عملی است. ایشان پس از طرح بحث مسئله نظری مبنی بر این که ماهیت حقوقی قرارداد پیش فروش ساختمان، آیا عقد معین در قانونی مدنی مانند بیع است یا قراردادی نظیر قولنامه و … یا خیر؟ به بیان نظرات حقوقی ابرازشده در این خصوص و سپس نظر می‌پردازند. همچنین در خلال بحث، به شیوه «قانونگذاری برشی» در ایران و علل آن اشاراتی دارند. سرانجام به پرسش های حقوقی حاضرین در خصوص پیش فروش ساختمان هم پاسخ می دهند.

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل
 نامماهیت حقوقی قرارداد پیش فروش ساختمان (پاسخ یک مسئله نظری یا راه حلی برای یک مشکل عملی)

سال: ۱۳۹۱

ناشر اولیه: وبلاگ حقوقی پیمان

فرمت: MP3

حجم:  ۲۴:۱۳ مگابایت

مدت:  ۰۱:۰۰:۰۸ دقیقه

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی، از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Downloiad فایل را به راحتی دانلود نمایید. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید.

توجه داشته باشید که گاهی اوفات، در صورت بروز مشکل در دانلود فايل‌ها، می‌توانید به آخر لينک دانلود فايل، يک علامت سوال ? قرار دهيد تا فايل به راحتي دانلود شود.

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با ما، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنج امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لینک کوتاه به مطلب فوق

http://www.ghazavatonline.com/?p=6385

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *