تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی آیین دادرسی مدنی >> طرق فوق العاده اعتراض به آراء حقوقی قطعی، محمد حسن اُمِّی
محمد حسن اُمِّی

طرق فوق العاده اعتراض به آراء حقوقی قطعی، محمد حسن اُمِّی

مشخصات فایل صوتی:

نامطرق فوق‌العاده اعتراض به آراء حقوقی قطعی

سخنران: آقای محمد حسن اُمِّی؛ رئیس شعبه ۱۰ دادگاه تجدیدنظر استان تهران و مدرس دانشگاه

تاریخ: سه شنبه مورخ ۱۰/۲۹ /۹۴

ساعت: ۱۴:۳۰

مکانسازمان بسیج حقوقدانان واقع در  میدان هفت تیر- خیابان کریمخان زند-خیابان خردمند جنوبی- نبش کوچه جمال-پلاک۱۹ 

ناشر اولیهسازمان بسیج حقوقدانان

فرمت: MP3

حجم: ۲۱:۴۰ مگابایت

مدت:  ۰۱:۳۳:۱۹ دقیقه

شرح: انواع اعتراض نسبت به آراء محاکم حقوقی، طرق فوق العاده اعتراض، اعتراض ثالث و انواع آن، مقایسه اعتراض ثالث با واخوهی، تجدیدنظرخواهی و اعاده دادرسی؛ اعتراض ثالث در قوانین پراکنده، اثر تعلیقی حکم چیست و در چه مواردی اعمال می شود، اصل تناظر چست؟ همچنین شرح مواد ۴۱۷ لغایت ۴۲۵ قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی و این که در ماده ۴۱۷ مراد از عبارات خلل، دخالت و نماینده چیست؟ شرح مواد ماده ۴۴ ، ۱۴۶ و ۱۴۷ قانون اجرای احکام مدنی از جمله این که آیا دعوی موضوع ماده ۱۴۷ این قانون نیازمند دادخواست است؟ مواد ۴۴ و ۳۶۹ قانون امور حسبی مصوب ۱۳۵۶، از عمده ترین مباحثی است که آقای محمد حسن امی در سی و نهمین نشست علمی تخصصی اعضاء و سایر حقوقدانان سازمان بسیج حقوقدانان آنها را مورد بحث قرار داده است. ایشان مباحت مهم را به ساده ترین لسان و با مثال های متعدد به شیوایی بیان می نمایند. چنانچه در خصوص پرسش های فوق یا مشابه آن ابهامی دارید، تأکید می شود که این فایل را بدقت گوش کنید تا بر طرق فوق العاده اعتراض به آراء حقوقی تسلط کامل پیدا نمایید.

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا کلیک نمایید. در صورت خرابی لینک در بخش نظرات همین پست اعلام تا اصلاح شود.

منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش و نشر الکترونیکی مطالب حقوقی به همراه آموزش های صوتی و ویدیویی مدرسان حقوق

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

فوق لیسانس حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *