تازه‌‌های سایت
خانه >> مقررات >> مقررات کیفری >> دستورالعمل‌های کیفری >> دستورالعمل شرح وظایف و حل اختلاف پرونده ها در نواحی دادسرای تهران
دکتر عباس جعفری دولت آبادی

دستورالعمل شرح وظایف و حل اختلاف پرونده ها در نواحی دادسرای تهران

مشخصات فایل:

نام: دستور العمل شرح وظایف و حل اختلاف پرونده ها در نواحی دادسرای تهران

تعداد صفحات: ۲۰ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۲۳۶ KB

ناشر اولیه: قضاوت آنلاین

شرح: دادسرای عمومی و انقلاب تهران از زمان تشکیل تاکنون، به هنگام تأسیس یکی از نواحی دادسرای عمومی و یا تخصصی یا بنا به ضرورت‌های دیگر مبادرت به صدور بخشنامه‌های داخلی متضمن تعیین صلاحیت‌های نواحی می‌نمود. اخیراً این دادسرا مبادرت به تدوین و ابلاغ “شرح وظایف و حل اختلاف پرونده‎‌ها در نواحی دادسرای تهران” نمود. تدوین و ابلاغ این دستورالعمل، برای تعیین حد و مرز صلاحیت نواحی دادسرایی اعم از عمومی، انقلاب  و تخصصی و پیش بینی مرجع خاص برای حل اختلاف در این خصوص که به اختلافات موجود خاتمه می دهد، از جهات متعدد اقدامی ضروری محسوب که پیشتر از این انتظار آن می‌رفت.

Download white

منبع: قضاوت آنلاین

یک امتیازدو امتیازسه امتیازچهار امتیازپنج امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

لینک کوتاه به مطلب فوق

http://www.ghazavatonline.com/?p=6594

درباره ی مدیر سایت

دانشجوي کارشناسي ارشد حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... که فاقد آن ایرادات باشد را تأسیس نمایم که به لطلف خدا در سال گذشته میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *