تازه‌‌های سایت
خانه >> آموزش صوتی >> آموزش صوتی حقوق مدنی >> فایل صوتی تشریح قراردادهای نفتی پایین دستی، دکتر سید علی محمد ولی
دکتر سید علی محمد ولی
دکتر سید علی محمد ولی

فایل صوتی تشریح قراردادهای نفتی پایین دستی، دکتر سید علی محمد ولی

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸ و ۱۲ دقیقه ق.ظ

نشست علمی با موضوع قراردادهای نفتی، واقعیت‌ها و مشکلات اجرایی با همت مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در ۲۵ آذر ۱۳۹۲ برگزار گردید که سخنران آن دکتر سید علی محمد ولی، معلم سابق آموزش و پرورش و مدیر حقوقی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، نماینده این شرکت در تنظيم‌ قراردادهاي پايين‌دستي جهت پمپ‌های نفت، گاز و بنزين و نماينده حقوقی شرکت ملي پخش در دعاوی عليه این شرکت می باشد.

در این فایل، ایشان ابتداء به خصایص قراردادهای نفتی در حوزه‌های نفت و گاز در مقایسه با سایر قراردادها، قراردادهای پایین‌دستی، قراردادهای همسان، تشريح قراردادهاي تنظيمي شرکت ملي با صاحبان پمپ‌های گاز و بنزين، از جمله الزامات هر یک از طرفین در این نوع قراردادها، بیان نقاط ضعف و قوت آنها، نقد و بررسي شروط اين قراردادها، تشريح قرارداد خريد و فروش گاز LPG، ماجراي قطع گاز از سوي ترکمنستان و علل آن، این که مطابق قانون طرف دولتي در تنظيم قرارداد با بخش خصوصي مکلف به اخذ چه نوع وثايقي است، مي پردازد که در ضمن آن به پرونده‌هاي شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز اشاراتی دارند. در نهایت با این فایل، دانش حقوقی شما در مورد جزئيات تنظيم قراردادهاي پايين‌دستي افزایش خواهد یافت.

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل
نام: تشریح قراردادهای نفتی پایین دستی

سخنران: دکتر سید علی محمد ولی

فرمت: MP3

حجم: ۲۸:۹۱ مگابایت

مدت: ۰۱:۱۲:۰۳

ناشر اولیه: رساله حقوق

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی، از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Downloiad فایل را به راحتی دانلود نمایید. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید.

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با ما، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

فوق لیسانس حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *