خانه >> تماس با ما

تماس با ما

کاربر گرامی! ضمن خوش آمدگویی، شما می‌توانید از فرم مندرج در انتهای پست حاضر، برای هر یک از مقاصد زیر استفاده نمایید:

اعلام نظر

چنانچه در استفاده از خدمات سایت با مشکلی مواجهه هستید و یا در خصوص محتوی آن نظر انتقادی یا پیشنهادی دارید آن را به مدیر سایت منعکس نمایید.

ارسال مقالات

برای ارسال مطالب جهت انتشار در سایت یا کانال آن با نام خود. در صورت نیاز به انتشار عکس یا آواتار شخصی، آن را نیز ارسال نمایید.

مشاوره قضایی

نحوه ارسال سئوال و دریافت پاسخ:

۱. اگر سئوال شما مرتبط یکی از پست‌های منتشرشده در سایت است، در بخش “دیدگاه” همان پست مطرح نمایید. به مجرد این که پاسخ ما برای آن درج شود، سایت بطور اتوماتیک ایمیل اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد کرد که با کلیک روی پیوند ارسال شده، به پاسخ خود هدایت می‌شوید.

۲. اگر سئوال شما مستقل از پست‌هایی است که در سایت منتشر شد، می توانید به یکی از دو طریق زیر طرح نمایید:

الف- استفاده از فرمی که در انتهای پست حاضر قرار دارد که باید آن را تکمیل و ارسال نمایید.

ب- با لینک عضویت کانال قضاوت آنلاین در آن عضو شوید و سپس از طریق “لینک تماس با مدیر” که در زیر هر پست منتشره در کانال قرار دارد، در تماس با مدیر سئوال خود را مطرح نمایید.

به هر یک از دو طرق «الف» و «ب» که اقدام نمایید، برای ملاحظه پاسخ سئوال باید به سایت قضاوت آنلاین و یا کانال آن مراجعه نماید.

شرایط پاسخگویی:

الف- شرح کامل ماوقع و رابطه حقوقی خود با طرف دعوی خود، ارسال مدارک مرتبط با آن نظیر قرارداد و یا احکام صادره، از طریق “انتخاب فایل” در بخش فرم تماس در انتهای پست حاضر.

ب- علی‌الاصول مدت پاسخگویی در شرایط فعلی دو هفته از تاریخ دریافت سئوال خواهدبود.

ج- از آنجایی که سئوال طرح شده مبتلاء به دیگر کاربران نیز می‌باشد، با حفظ اطلاعات شخصی نظیر کلاسه پرونده، مشخصات رأی، هویت طرفین، آدرس ایمیل و یا سایر اطلاعاتی که متقاضی مشاوره لازم بداند و اعلام نماید، سئوال طرح شده و پاسخ ما به آن آن در سایت قضاوت آنلاین و کانال آن منتشر خواهدشد. برای مشاهده نمونه‌‌ی منتشرشده در سایت قضاوت آنلاین اینجا و در کانال آن اینجا مراجعه نمایید.

د- ارسال سئوال به منزله موافقت با شرایط بیان شده‌است.

با تشکر

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

سایت یا وبلاگ شما(اختیاری)

موضوع

انتخاب فایل

پیام شما