سرخط خبرها
خانه >> تماس با ما

تماس با ما

کاربر گرامی! ضمن خوش آمدگویی، شما می‌توانید از فرم مندرج در انتهای پست حاضر، برای اعلام نظر و ارسال مقالات استفاده نمایید:

اعلام نظر

چنانچه در استفاده از خدمات سایت با مشکلی مواجهه هستید و یا در خصوص محتوی آن نظر انتقادی یا پیشنهادی دارید آن را به مدیر سایت منعکس نمایید.

ارسال مقالات

برای ارسال مطالب جهت انتشار در سایت یا کانال آن با نام خود. در صورت نیاز به انتشار عکس یا آواتار شخصی، آن را نیز ارسال نمایید.

مشاوره قضایی

لطفاً برای طرح سئوال حقوقی به نکات زیر توجه نمایید:

۱. در سایت قضاوت آنلاین و کانال آن عضو شوید.

۲. سئوال خود را تنها از طریق لینک تمایس با مدیر در کانال قضاوت آنلاین با مدیر مطرح نمایید. بخش “تماس با ما” در سایت قضاوت آنلاین و نیز ایمیل سایت، تنها برای تماس با مدیر در غیر موارد مشاوره قضایی است. متذکر می شویم که به سئوالاتی که از طریق بیان شده واصل نشود، ترتیب اثر داده نمی شود.

۳. تا زمانی که سئوالی خوانده نشده باشد، در انتظار مشاهده مدیر قرار دارد ولی پس از آن، پیامی مبنی بر چگونگی پاسخ به سئوال از سوی مدیر به متقاضی مشاوره آن اعلام خواهد شد.
همچنین پس از آماده شدن پاسخ سئوال و اعلام مراتب به متقاضی فوق، نام وی از لیست مدیر کانال حذف خواهد شد. این امر به دلیل سهولت رسیدگی سئوالات جدید طرح شده ازز سوی متقاضیان صورت می گیرد اما این امکان برای متقاضی وجود دارد تا اگر ابهامی دارد، در هر زمان که تمایل داشته باشد، با ذکر شماره مشاوره قبلی و بیان سئوال و پاسخ ما به آن،، مجدداً با مدیر مطرح نماید، مشروط به این که تا آن زمان از عضویت کانال و سایت خارج نشده باشد. طرح سئوال مجدد نیز مستلزم رعایت نکته اخیرالذکر است.

۴. قبل از طرح سئوال، خود را با بیان مشخصات، تحصیلات، محل سکونت، شغل به مدیر معرفی نمایید. این اطلاعات برای آشنایی مدیر با شما و تعیین نوع و کیفیت پاسخ به سئوال طرح شده است و استفاده دیگری ندارد. ضمن این که اطلاعات فوق صرفاً نزد مدیر سایت و کانال قضاوت آنلاین محرمانه خواهد ماند.

۵. سئوال خود را بطور کامل با ذکر جزئیات بیان کنید و اگر مدارکی در ارتباط با آن دارید، ارسال نمایید.

۶. با توجه به سئوالات متعدد واصله، سئوال شما در نوبت پاسخ دهی قرار می‌گیرد.

۷. سئوالا شما با حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه و نیز آنچه که خودتان تصریح نمایید، در سایت و کانال قضاوت آنلاین منتشر خواهد شد.

۸. گرچه تلاش ما بر این است تا پاسخ به سئوال‌های طرح شده با لحاظ نکات کاربردی حقوق، تغییرات قوانین و متناسب با رویه جاری مراجع قضایی ارائه شود که بررسی یک یا چند پاسخ ارائه شده از سوی ما با دیگر وب سایت هایی که اقدام به مشاوره حقوقی می نمایند، مؤید کیفیت ادعایی است، مع‌الوصف، لازم به تذکر است که، پاسخ های ارائه شده تنها بیانگرر دیدگاه‌های حقوقی عضو پاسخ دهنده تیم قضاوت آنلاین خواهد بود و به هیچ وجه، مسئولیتی برای سایت و کانال قضاوت آنلاین، مدیر و اعضای تیم قضاوت آنلاین و نیز شخص پاسخ دهنده ایجاد نمی کند بلکه هر نوع مسئولیت استفاده از پاسخ ما صرفاً بر عهده متقاضی مشاوره حقوقی و شخص استفاده کننده از آن می باشد.

ضمناً برای آشنایی چرایی، شرایط و ضوابط انتشار پرسش و پاسخ حقوقی در سایت و کانال قضاوت آنلاین به پست «انتشار نتایج مشاوره های قضایی در سایت و کانال قضاوت آنلاین» مراجعه نمایید.

با تشکر

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

سایت یا وبلاگ شما(اختیاری)

موضوع

انتخاب فایل

پیام شما