تازه‌‌های سایت
خانه >> محتوی سایت قضاوت آنلاین
محتوي مطالب سايت قضاوت آنلاين
محتوي مطالب سايت قضاوت آنلاين

محتوی سایت قضاوت آنلاین

به نام جهاندار دادگر

در قضاوت آنلاین مطالب در موضوعات متنوع اما در دسته بندی های موضوعی مشخص منتشر می شود که محتوای آنها یکی از دو مورد زیر را در بر دارد:

الف- مطالب بازنشری

مطالب بازنشری شامل از آندسته از مطالبی است که پیشتر در بازه زمانی معین، در وب سایت های حقوقی یا غیرحقوقی معتبر منتشر شد اما به جهت اهمیت و کاربردی بودن آنها، از این سایت ها جمع آوری و با سهولت دسترسی به هر مطلب، در دسته بندی های معین در قضاوت آنلاین باز نشر می گردد. از این دست مطالب می توان به  برخی از اخبار و رویدادهای حقوقی، قوانین، آراء هیأت عمومی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، نظریات مشورتی اداره کل تدوین قوانین قوه قضاییه که مرجع رسمی آن انحصاراً وب سایت روزنامه رسمی می باشد، برخی از فایل های صوتی و ویدیویی و کتب یا جزوات حقوقی اشاره کرد.

ب- مطالب اختصاصی سایت قضاوت آنلاین

مطالب اصلی وب سایت قضاوت آنلاین، شامل مطالبی است که توسط نویسندگان سایت تولید و منتشر می شود که بیانگر اندیشه، دیدگاه و تجربیات آنان است. انگیزه اصلی تأسیس سایت قضاوت آنلاین با محوریت چنین محتوایی است.

تذکر مهم و ضروری:

نظر به این که اصل اولیه از انتشار فایل در اینترنت به اشتراک گذاری رایگان آن میان کاربران بوده و خلاف آن مستلزم دلیل است. به مقتضای این اصل، قضاوت آنلاین که در حال ایجاد مجموعه ای از فایل های مفید حقوقی با جمع آوری از وب سایت های پراکنده در سطح اینترنت با سهولت دسترسی کاربران به این فایل ها است، مبادرت به بازنشر برخی از همین دست فایل های می نماید. بنابراین، در صورتی که شخص یا اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی برای انتشار آنها محدودیت یا معذوریتی قائل هستند، مراتب را اعلام تا نسبت به حذف فایل های آنان از سایت اقدام شود.

چنانچه کاربران مطالب اختصاصی قضاوت آنلاین را در سایت های دیگر مشاهده نمایند که بدون ذکر مبنع است – چنان که عادت ناصواب برخی از مدیران وب سایت و وبلاگ ها است که مطالب را بدون ذکر منبع آن منتشر می کنند – حتماً به تاریخ و ساعت انتشار پست ها توجه نمایید تا تقدم انتشار آن در وب سایت قضاوت آنلاین برای آنان مشخص شود.

برای آشنایی با فهرست موضوعی مطالب و نحوه دسته بندی و استفاده از آنها اینجا کلیک نمایید.

به منظور نمایش بهتر محتوی سایت، پیشنهاد در درجه اول استفاده از آخرین نسخه مرورگر کروم و در غیر این صورت از مرورگر موزیلا فایرفاکس (به همراه نصب پلاگین های لازم به ویژه برای پخش صوت و ویدیو) می باشد.

قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش و نشر الکترونیکی مطالب حقوقی به همراه آموزش های صوتی و ویدیویی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *