تازه‌‌های سایت
خانه >> راهنماي دانلود فايل ها

راهنماي دانلود فايل ها

از آنجایی که نمايش آنلاين فايل هاي word ، HTML، HTM ، PDF و Audio و Video در سايت قضاوت آنلاین فعال است. شما مي توانيد در ابتداء بخش هايي از فايل را مشاهده کرده تا در صورت تمایل آن را دانلود نماييد. برای دانلود نیز می توانید به کیفیت زیر اقدام نمایید:

الف- فایل های متنی

براي دانلود فایل هایی با فرمت htm یا html مانند کتاب های حقوق مدنی دکتر سید حسن امامی و یا کتاب های آیین دادرسی کیفری دکتر محمود آخوندی اصل یا فایل های PDF مانند ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، چون سایت از قابلیت نمایش آنلاين Google doc استفاده می کند،کافی است روی نوشتهمشاهده آنلاين که در قسمت پایانی پست مربوطه قرار دارد کلیک کرده و سپس در صفحه بازشده، کليدهاي ترکيبي Ctrl+S را بطور همزمان بفشارید تا پنجره ذخيره Save as باز شود و آنگاه با تعيين نام دلخواه براي فایل، روي دکمه Save کليک نماييد تا فایل مستقیماً در سیستم شما ذخیره شود. ضمناً اگر با نام کاربري خود وارد گوگل شده باشيد، قابليت پرينت هم در صفحه فوق به شما ارائه می شود.

ب-فایل های چند رسانه ای

برای دانلود فایل های صوتی و ویدیویی، پیشنهاد ما این است که از برنامه های مدیریت دانلود مانند Internet Download Manager استفاده نمایید که در این صورت، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت پاپ آپ بازشده و شما می توانید روند دانلود را طی نمایید. همچنین اگر روی لینک دانلود مستقیم فایل کلیک نمایید نیز این عمل صورت خواهد گرفت.

در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه های فوق باشد، لینک عادی دانلود مستقیم فایل در زیر برنامه پخش آنلاین قرارداده شده که می توانید از طریق مرورگر اقدام به دانلود آن نمایید.

ج- نرم افزارها

برای دانلود هر نرم افزار کافی روی لینک دانلود مستقیم آن کلیک نماید. جزیئات دانلود به کیفتی است که در قسمت ب بیان شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *