خانه >> آرشیو مطالب

آرشیو مطالب

۱۱۱

چه عواملی باعث قدرت و سوق دهی به بدی ها می شود؟

خطاء و بدی

قضاوت آنلاین: به دلیل ساختار پیچیده مغز انسان، مرز بین خوب بودن و بد بودن همیشه به باریکی یک تار مو است و عواملی وجود دارند که به گذر از این مرز کمک می کنند.

توضیحات بیشتر »

زندگی نامه حاج شیخ محمد باقر الفت

حاج شیخ محمد باقر الفت

قضاوت آنلاین: حاج شیخ محمد باقر الفت از مشروطه خواهانی بود که در سال 1306هجری شمسی از سوی علی اكبر داور،به كارمندی عدلیه تهران و عضویت دیوان عالی تمیز، دعوت شد.

توضیحات بیشتر »

ده نکته کلیدی اقاله به عنوان یکی از طرق سقوط تعهدات

مقالات حقوقی

قضاوت آنلاین: آقای احمد امرایی-مدیر دفتر شعبه ۱۰۳ دادگاه کیفری ۲ کوهدشت- ده نکته کلیدی در خصوص اقاله به عنوان یکی از طرق سقوط تعهدات را گردآوری نمودنده‌اند.

توضیحات بیشتر »

مرجع صالح تغییر کاربری اراضی مسکونی به زراعی و بالعکس واقع در محدوده قانونی شهرها (نظریه مشورتی شماره ۲۸۶۶ اداره کل حقوقی قوه قضاییه)

اداره کل حقوقی قوه قضاییه

قضاوت آنلاین: هر گونه تغییر کاربری اراضی املاک واقع در محدوده قانونی شهر در صلاحیت کمیسیون ماده 5 قانون تأسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مصوب 1351 است.

توضیحات بیشتر »

قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری ها مصوب ۱۳۷۰ مجلس شورای اسلامی

اراضی

قضاوت آنلاین: یکی از قوانین اصلی در زمینه تملک اراضی مردم توسط شهرداری ها، قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد شهرداری ها مصوب مصوب 1370 مجلس می باشد.

توضیحات بیشتر »

زندگی نامه آقا شیخ عبدالعلی لطفی لاریجانی

آقا شیخ عبدالعلی لطفی لاریجانی

قضاوت آنلاین: شیخ عبدالعلی لطفی، از با نفوذترین ها در عرصه‌ تاریخ معاصر ایران و مقتدر در عدلیه و دادگستری نوین بود که محاکمه جنجالی تیمورتاش توسط او انجام شد.

توضیحات بیشتر »

قانون آیین دادرسی رسیدگی به جرایم رایانه ای مصوب ۱۳۹۳ مجلس شورای اسلامی

جرم رایانه ای

قضاوت آنلاین: بخش دهم از قانون آیین دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی مصوب 1393/7/8 مجلس شورای اسلامی را آیین دادرسی جرائم رایانه‌ای تشکیل می دهد.

توضیحات بیشتر »