بهمن کشاورز
بهمن کشاورز

فایل صوتی راهنمای تنظیم وکالتنامه، بهمن کشاورز

قضاوت آنلاین: فایل صوتی حاضر حاوی سخنرانی آقای بهمن کشاورز، وکیل پایه یک دادگستری، همزمان با چهلمین سال فعالیت شغلی ایشان است که در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ پیرامون امور مربوط به وکالت در محاکم دادگستری، نحوه تنظیم وکالت نامه به کمیسیون جوانان ایراد نمودند. محتوای این فایل برای هر وکیلی، علی الخصوص وکلای تازه کار، بسیار شنیدنی و دربردارنده نکات کاربردی اولیه است که اگر دقایق امر به نحوی که استاد می فرمایند، رعایت شود، از بسیاری مشکلاتی که ممکن در آتی گریان‌گیر هر وکیل شود، مبری خواهدشد. در یک کلام می توان گفت که استاد الفبای وکالت را به صورت گام به گام تشریح می نمایند که همراه با پینشهادی عملی توأم است که حاصل تجربیات شخص استاد در سال‌ها اشتغال در امر وکالت است. این فایل همچنین راهنمایی بسیار خوبی برای کارآموزان وکالت، قضات و حتی عموم مردم که ممکن است روزی ناگزیر به مراجعه به وکیل شوند، است.

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل

نامراهنمای عملی وکالت در دادگستری و نحوه تنظیم فرم وکالت نامه (ویژه کارآموزان وکالت)

سخنران: آقای بهمن کشاورز

تاریخ: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰

محل: کمیسیون جوانان

فرمت: mp3

حجم: ۱۶.۳۹ MB

مدت زمان: ۱:۱۳:۰۲

ناشر اولیه: اختبار

رمز فایل: www.ghazavatonline.com

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با مدیر، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

4.1/5 = (9 امتیاز)

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=1086


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن

۲ دیدگاهها

  1. آواتار حقوقی قضاوت آنلاین

    با سلام و سپاس فراوان از زحماتی که برای تهیه مطالب مفید متقبل میشوید …. فایل صورتی آقای کشاورز قابل شنیدن بوده ولی فاقد لینک دانلود می باشد، لطفا امکان دانلود را فراهم آوردید. ممنون و سپاس