دکتر محمود آخوندی اصل
دکتر محمود آخوندی اصل

فایل ویدیویی ترفند قضایی در دعوای تصرف عدوانی، دکتر محمود آخوندی

فایل ویدیویی ترفند قضایی در دعوی تصرف عدوانی

توضیح: دکتر محمود آخوندی خاطره ای جالب از زمان قضاوت خود نقل می کند که در یک دعوی تصرف عدوانی برای جلوگیری از حفظ حقوق زارع در مقابل نفوذ و قدرت یکی از درباریان سابق، از چه ترفند قضایی استفاده نموده است.

مشخصات فایل:

نام: ترفند قضایی در دعوی تصرف عدوانی

سخنران: دکتر محمود آخوندی

ناشر اولیه: کانون وکلای دادگستری البرز

فرمت: mp4

حجم: ۴:۰۹ مگابایت

مدت: ۰۱:۱۱

کاربر گرامی! در صورت وجود مشکل در پخش آنلاین یا دانلود فایل اینجا و برای مشاهده سایر آموزش های ویدیویی  اینجا کلیک نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز شما به مطلب

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=1407


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن

۲ دیدگاهها

 1. Avatar photo

  خدا پدر این قاضی محترم را بیامرزد و البته فضای ایران آن دوره که یک قاضی بر خلاف نفوذ و قدرت حاکمان بر حق ضعفا و مظلومان حکم می دادند حالا با ترفند های مختلف قضایی که دیگه بهتر. متاسفانه در حال حاضر برخی قضات با وکلا و نمایندگان دستگاه های اجرایی مانند مسکن و شهرسازی به راحتی به دست اندازی بر اموال مردم بیچاره و ناآگاه با قانون می اندازند و خلع ید و قلع و قم و تخریب باغات و حاشیه سبز شهرها را با تمسک به قانون انجام می دهد . ئر این ادعاوی موارد زیادی مواجه شده ام که کارچاق کن ها وکلا بین دستگاه قضا و دستگاه اجرایی با درصدهای بالایی حدود ۴۰ تا ۵۰% ارزش املاک مردم را اخذ می کنند تا حکم به نفع اشخاص صادر شود. اگر خواستید مستند خدمتتان عرض می کنم

  • لوگوی قضاوت آنلاین

   با سلام و ممنون از اعلام نظر مفید شما.
   مشکلات حقوقی از آن دست که اشاره فرمودید، وجود دارد که انشاء مسئولین فکری برایش بکند!
   بسیار مایه خوشحالی خواهد که در صورت علاقمندی، چنانچه خاطراتی در خصوص مواردی که با آن‌ها مواجهه بودید را برای به اشتراک‌گذاری با کاربران برای ما ارسال تا به نام شما منتشر شود.