شرکت ورایزن

آینده شرکت یاهو؛ استقلال یا ادغام

یاهو، شرکت بزرگ رسانه‌ی دیجیتال آمریکا، در ماه‌های آینده به موجب یک قرارداد به تملک شرکت مخابراتی – تلفنی VeriZonWireless در می‌آید و یک قول رسانه‌ای دیجیتالی تازه با نام جدید تشکیل می‌شود.

ورایزن بزرگترین شرکت خدمات تلفنی – مخابراتی با ادغام یاهو و AOL، یک شرکت رسانه‌ای مخابراتی تازه‌ای به نام Oath تشکیل می‌دهد. AOL یک شرکت چند ملیتی رسانه‌ای جمعی است که مقرر آن در نیویورک قراردارد.

تیم آرمسترانگ –مدیر واحد AOL در ورایزن در تویتر روز دوشنبه اعلام کرد: یاهو نقش که واحد دیجیتالی رسانه‌ای Oath‌ را بر عهده خواهد داشت، به مبلغ چهار میلیارد و چهارصد و هشتاد میلیون دلار خریداری شد و قرارداد ادغام آن در ماه ژوئن رسماً امضاء خواهد شد. با این اقدام، شرکت جدید از نظر جذب آگهی در مقام سوم، پس از Facebook ، Google قرار می گیرد.

ورایزن در ضمن اعلام کرده است The Huffington Post که پیشتر خریداری شده‌بود، AOL و Yahoo هر کدام، فعالیت مستقل کنونی خود را زیر چتر Oath ادامه خواهد داد. 

هرچند هک شدن گسترده و میلیونی یاهو در سال گذشته، اعتماد کاربران این شبکه اینترنتی را تا حدی متزلزل ساخت اما با مصوبه تازه کنگره آمریکا در مورد برداشتن بخشی از مقررات در زمینه خصوصی ماندن اطلاعات کاربران، ورایزن امکان می‌یابد از اطلاعات گردآوری شده از سوی Yahoo سود بیشتری کسب کند.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (بدون امتیاز)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code