خانه » صوت » آموزش صوتی دادرسی مدنی » فایل صوتی (۳) دعاوی ثلاث، دکتر محمد رضا ادریسیان، کارآموزی قضایی دوره ۱۸۴ تهران
دکتر محمد رضا ادریسیان
دکتر محمد رضا ادریسیان

فایل صوتی (۳) دعاوی ثلاث، دکتر محمد رضا ادریسیان، کارآموزی قضایی دوره ۱۸۴ تهران

از درس دعاوی ثلاث ویژه کارآموزان قضایی دوره ۱۸۴ تهران با تدریس دکتر محمد رضا ادریسیان – قاضی دادگاه تجدیدنظر استان تهران و مدرس دانشگاه که در بردارنده نکات علمی و کاربردی حقوقی مهمی است، تاکنون قسمت اول-کلیات و خصوصیات دعاوی ثلاث ، قسمت دوم – رابطه مالکیت و تصرف دعوانی و قسمت سوم-تعیین تکلیف آثار و بقایای ایجادشده در محل تصرف عدوانی را در قضاوت آنلاین منتشر کردیم و امروز قسمت سوم- تعیین تکلیف آثار و بقایای ایجادشده در محل تصرف عدوانی را آماده دانلود کردیم که می توانید از آن استفاده نمایید. ضمناً شما می توانید از اولین سری انتشار فایل‌های دوره کارآموزی که شامل ۱۰ فایل صوتی با عنوان فایل صوتی اجرای احکام مدنی با تدریس دکتر محمد علی شاه حیدری پور در کارآموزی قضایی دوره ۱۸۴ تهران در سایت منتشر شد هم استفاده نمایید.

استاد طی جلسه های اول و دوم  به کلیات دعاوی ثلاث، خصوصیات و رابطه این دعاوی با بحث مالکیت در مواد ۱۶۲ و ۱۶۳ قانون آئين دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب ۲۱ فروردین ۱۳۷۹ پرداختند. در جلسه سوم به بحث مهم تعیین تکلیف آثار و بقایای ایجادشده در محل تصرف عدوانی، از جمله ساخت بنا، کاشت درخت، کشت زراعت و این که حکم قانونگذار در این خصوص قلع و قمع آثار ذکر شده چه می باشد، به همراه شرح ماده ۱۶۴ و ۱۶۵ قانون آئين دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی و نقد وارده به حکم قانونگذار، مقایسه حکم فوق با حکم ماده ۴۸ قانون اجرای احکام مدنی در مورد خلع ید، نقش ادعای مالکیت محکوم علیه در قلع و قمع مستحدثات ایجاد شده و رویه قضایی درر این خصوص، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و نقد وارده به آن و  نظریه مشورتی شماره ۷/۱۶۰۹ مورخ ۱۳۸۰/۲/۱۸ اداره حقوقی قوه قضاییه و نظر استاد در این خصوص می پردازند.

 • دانلود
 • مشخصات فایل
 • راهنمای دانلود
 • گزارش مشکل
لینک مستقیم به درخواست استاد حذف شد.
موضوع: دعاوی ثلای (دعاوی تصرف عدوانی، ممانعت و مزاحمت از حق)- تعیین تکلیف آثار و بقایای ایجادشده در محل تصرف عدوانی

مدرس: دکتر محمد رضا ادریسیان، قاضی دادگاه تجدیدنظر استان تهران و مدرس دانشگاه

سال آموزش: آبان ۱۳۹۵

مکان: مرکز آموزش قوه قضاییه

فرمت: MP3

حجم: ۰۵:۳۵ مگابایت

مدت: ۰۰:۳۲:۰۱

ناشر: قضاوت آنلاین (برای اولین بار در اینترنت)

رمز فایل دانلود شده : www.ghazavatonline.com (تایپ شود)

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی، از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Download فایل را به راحتی دانلودددد نمایید.. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیمم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید. توجه داشته باشید که گاهی اوفات، در صورت بروز مشکل در دانلود فايل‌ها، می‌توانید به آخر لينک دانلود فايل، يک علامت سوال ? قرار دهيد تا فايل به راحتي دانلود شود.

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با ما، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت‌آنلاین

0
امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (1 رأی, میانگین: 1٫00 از5)
Loading...

راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین

درباره‌ی مهران کاظمی فروز

Avatar
قاضی دادگستری تهران، کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و عضو تحریریه تیم قضاوت آنلاین که دوست دارم آموخته های حقوقی خود را با دیگران به اشتراک بگذارم. امیدوارم مطالبی که تقدیم می کنم، مفید باشد.

۶ نظر

 1. Avatar

  سلام.با تشکر فراوان.ممنون که فایل ۳ تدریس استاد ادریسیان را گذاشتید. بی صبرانه منتظر بقیه فایل های خوبتان هستیم

  0
 2. Avatar

  با درود
  علاقمندی شما برای آموزش های جدید ستودنی است به نحوی که ما را نیز وادار می کند در روند ویرایش و انتشار فایل های کارآموزی تسریع نماییم.

  0
 3. Avatar

  سپاس بیکران از زحمات شما.بی صبرانه منتظر ادامه فایل های استاد بودیم

  0
 4. Avatar
  مهران کاظمی فروز

  باسلام،از حس قدرشناسی شما سپاسگزارم. ادامه فایل ها حتما قرار داده می شود.

  0
 5. Avatar

  سلام
  امیدوارم که خداوند به شما اساتید توفیق عنایت کند.

  0

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.

پاسخگویی به اعتبار سنج انسان از ربات (الزامی)