دکتر محمد رضا ادریسیان
دکتر محمد رضا ادریسیان

فایل صوتی (۷) دعاوی ثلاث، دکتر محمد رضا ادریسیان، کارآموزی قضایی تهران

قضاوت آنلاین: از درس دعاوی ثلاث ویژه کارآموزان قضایی قضات تهران با تدریس دکتر محمدرضا ادریسیان – قاضی دادگاه تجدیدنظر استان تهران و مدرس دانشگاه که در بردارنده نکات علمی و کاربردی حقوقی مهمی است، تاکنون قسمت اولکلیات و خصوصیات دعاوی ثلاث ، قسمت دومرابطه مالکیت و تصرف دعوانی و قسمت سومتعیین تکلیف آثار و بقایای ایجادشده در محل تصرف عدوانی، قسمت چهارمارتباط دعاوی طاری با دعاوی ثلاث، قسمت پنجم دستور موقت در دعاوی دعاوی ثلاث و قسمت ششمنحوه اجرای حکم رفع تصرف عدوانی علیه غیر محکوم علیه در قضاوت آنلاین منتشرشد و امروز قسمت هفتم-نحوه اجرای حکم رفع تصرف عدوانی در اموال مشترک و اجرای حکم غیابی رفع تصرف عدوانی آماده دانلود گردید. ضمناً شما می‌توانید از اولین سری انتشار فایل‌های دوره کارآموزی که شامل ۱۰ فایل صوتی درس اجرای احکام مدنی با تدریس دکتر محمد علی شاه حیدری پور می‌باشد به رایگان دانلود نمایید.

در جلسه حاضر، استاد دو بحث بسیار مهم و کاربردی را مطرح می کند. اول اجرای حکم رفع تصرف عدوانی در اموال مشترک، تفاوت آن با اجرای حکم خلع در اموال مشاع، تشابه آنها با یکدیگر، حکم قانونی حاکم بر هریک، آیا ماده ۴۳ قانون اجرای احکام مدنی در مورد اموال مشاع، در اموال مشترک هم قابل اعمال است، آیا باید ماده ۱۶۷ قانون آیین دادرسی مدنی را در اموال مشترک حاکم دانست؟ بیان رأی قاضی با سابقه در زمینه تصرف عدوانی به همراه نقد و تحلیل آن و دوم نحوه اجرای حکم رفع تصرف عدوانی غیابی و این که آیا ماده ۱۷۵ قانون آیین دادرسی مدنی در مورد حکم غیابی هم اجراء می شود، نظریات موافقان و مخالفان نسبت به هر دو موضوع چیست؟

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل
لینک مستقیم به درخواست استاد حذف شد.
موضوع: نحوه اجرای حکم رفع تصرف عدوانی در اموال مشترک و اجرای حکم رفع تصرف عدوانی غیابی

مدرس: دکتر محمد رضا ادریسیان، قاضی دادگاه تجدیدنظر استان تهران و مدرس دانشگاه

سال آموزش: آبان ۱۳۹۵

مکان: مرکز آموزش قوه قضاییه

فرمت: MP3

حجم: ۱۴:۲۱ مگابایت

مدت: ۰۰:۳۱:۲۵

ناشر: قضاوت‌آنلاین (برای اولین بار در اینترنت)

رمز فایل دانلود شده : www.ghazavatonline.com (تایپ شود)

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی، از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Download فایل را به راحتی دانلود نمایید. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیمم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید. توجه داشته باشید که گاهی اوفات، در صورت بروز مشکل در دانلود فايل‌ها، می‌توانید به آخر لينک دانلود فايل، يک علامت سوال ؟ قرار دهيد تا فايل به راحتي دانلود شود.

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با ما، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبعقضاوت‌آنلاین

امتیاز شما به مطلب

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=17138


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مهران کاظمی فروز

مهران کاظمی افروز
قاضی دادگستری تهران کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی عضو تحریریه تیم قضاوت آنلاین دوست دارم آموخته های حقوقی خود را با دیگران به اشتراک بگذارم امیدوارم مطالبی که تقدیم می کنم مفید باشد. تمام نوشته‌های من

۴ دیدگاهها

  1. آواتار حقوقی قضاوت آنلاین

    سلام وقت بخیر. طاعات و عبادات قبول باشه. دستتون درد نکنه. خیلی لطف کردین.

  2. آواتار حقوقی قضاوت آنلاین

    با سلام.متشکر از لطفتان.بسیار عالی بود. خواهشمند است کمافی السابق فایل ها را در اختیار اعضا قرار دهید.