خانه » معاضدت حقوقی » مشاوره‌ها » مشاوره در امور کیفری » ضمانت اجرای کیفری ممانعت از ملاقات شخص ذی حق با طفل (مشاوره قضایی ۷)
مشاوره حقوقی
مشاوره حقوقی

ضمانت اجرای کیفری ممانعت از ملاقات شخص ذی حق با طفل (مشاوره قضایی ۷)

قضاوت‌آنلاین: در پاسخ به پرسشی که در پست قبلی با عنوان مفهوم حضانت طفل، مسئولین آن و شرایط سلب حضانت از شخص عهده‌دار آن ارائه گردید، وعده نمودیم که «ضمانت اجرای کیفری ممانعت از ملاقات ذی‌حق با طفل» را متعاقباً منتشر نمایم که پست حاضر ناظر به آن است. اگر پیش‌تر سئوال را مشاهده ننمودید، پیشنهاد می‌شود حتماً به پست ذکرشده مراجعه و با مطالعه دقیق آن و آگاهی از جزئیات سئوال و ضمانت اجرای حقوقی بیان شده، پست حاضر را مطالعه نمایید تا اطلاعات شما در خصوص حضانت و ضمانت اجرای حقوقی و کیفری آن کامل شود. همچنین راهنمای نحوه طرح سئوال حقوقی در پست راهنماي مشاوره حقوقي و قضايي در قضاوت‌آنلاین به تفصیل بیان‌شد که برای طرح سئوال باید به آن مراجعه، شرایط بیان‌شده را مطالعه و سپس اقدام به طرح سئوال در کانال قضاوت‌آنلاین نمایید. بخش دیدگاه هر پست تنها برای بیان نظرات بازدیدکنندگان در مورد پست منتشره است. بخش تماس با ما نیز صرفاً برای انعکاس نظرات انتقادی یا پیشنهادی نسبت به سایت و محتوای آن به مدیر اختصاص دارد.

ملاقات با فرزند از آثار حضانت، حق طبیعی، بدیهی والدین و فرزند و همچنین لازمه استمرار رابطه عاطفی میان آنهاست. در پیوند با حضانت، جرايمي ممکن است به وقوع بپيوندد که از جمله آن‌ها می توان به «عدم انجام وظيفه حضانت، ممانعت از تحصيل فرزند، عدم تهيه وسايل تحصيل فرزند و ممانعت از ملاقات طفل با يکي از والدين» اشاره نمود که پست حاضر به مورد اخیر اختصاص دارد.

لطفاً برای دسترسی به ادامه مطلب ثبت نام نموده، وارد سایت شوید. اگر عضو سایت هستید، وارد کاربری خود شوید.

مبنع: قضاوت‌آنلاین

0
امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین

درباره‌ی علیرضا مرادی

علیرضا مرادی
قاضی سابق دادگستری، وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز و عضو تحریریه قضاوت آنلاین که در نظر دارم دانش و تجربیات قضایی و وکالتی خود را به همراه نتایج مطالعات مفید دیگر با کاربران به اشتراک گذارم. بزرگان گفته‌اند: «ارزش دانش هر شخص به شمار خوانندگان آن است.» شماره همراه 6004 - 675 - 0939 برای مشاوره و وکالت پرونده‌ها

همچنین ببینید

دکتر محمد آشوری

دکتر محمد آشوری

شرح حال و رزومه دکتر محمد آشوری استاد آیین دادرسی کیفری و آشنایی با تحصیلات و کسب مدارج علمی استاد و آثار تألیفی و تحقیقی ایشان

پاسخی بگذارید