تولد مبارک
تولد مبارک

آغاز سومین سال فعالیت

قضاوت آنلاین در ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. در سال نخست تمرکز ما بر ساختار کلی سایت استوار بود که به سبب مشکلات عدیده‌ای که در این خصوص برای پایداری آن وجود داشت، این سال بسیار سخت سپری‌شد به نحوی که کمتر فرصت پرداختن به محتوی سایت وجود داشت ولی خوشبختانه در سال دوم، به جز چند مورد جزیی، توانستیم بدون دغدغه به فعالیت ادامه دهیم و به همین خاطر، زمان بیشتری برای توجه به محتوای سایت فراهم شد و در همین راستا، کانال تلگرامی قضاوت آنلاین راه اندازی شد، مطالب کاربردی به ویژه در زمینه آموزش های صوتی و ویدیویی، آراء و نشست های قضایی، نظریات مشورتی اداره حقوقی و اخیراً نظرات کارگروه دادستانی کل کشور در سایت منتشر شد. همچنین در این سال بخش مشاوره قضایی فعال‌ شد و این امکان میسر گردید تا به سئوالات بیشتری به صورت مشروع و متفاوت از تمام وب سایت های حقوقی دیگر پاسخ دهیم و در نهایت این که دو عضو جدید به ما پیوستند که انشاءالله  در سال سوم شاهد فعالیت بیشتر آنان باشیم.

از آنجایی که تجربه عملی سال‌ها کار در مراجع قضایی ثابت کرده‌است که نیاز کاربران را مطالب کاربری تأمین خواهد کرد، بدین خاطر محور اصلی فعالیت قضاوت آنلاین مانند قبل بر مباحث مزبور استوار می‌باشد و در نتیجه به محتوای مطالب کاربردی سایت افزوده خواهدشد و بخش آراء قضایی، نظریات مشورتی، آموزش های صوتی و ویدیویی کارآموزی قضایی، کارآموزی وکالت و آموزش ضمن خدمت قضات رونق بیشتری خواهدگرفت و بخش نشریات نیز فعال می‌گردد. تلاش ما بر آن است تا علیرغم مشغله شدید کاری، در هر هفته حداقل یک فایل صوتي یا ويديويي آموزش حقوق در یکی از زمینه‌های پیش‌گفته منتشر شود. امید است قضاوت آنلاین بتواند در ارتقاء دانش حقوق کاربردی گام‌های مؤثرتری از پیش بردارد. نظرات شما کاربران عزيز مي‌تواند در مديريت سايت راهنماي ما باشد. مشتاقانه خواستار پيشنهادات و انتقادات شما براي پيشرفت هرچه بيشتر قضاوت آنلاين و ارائه خدمات بهتر و شايسته هستيم.

دسترسی به بخش‌های کامل مطالب بازنشری برای تمامی بازدکنندگان سایت اعم از اعضاء و مهمان، بدون هیچ محدودیتی فراهم است اما مشاهده قسمت کامل مطالب اختصاصی قضاوت آنلاین منوط به عضویت رایگان در سایت خواهد. بنابراین اگر تاکنون عضو سایت نشدید، از طریق ثبت نام اقدام نمایید تا همواره به عنوان عضو وارد سایت شوید. پیشنهاد می شود که برای اطلاع از جدیدترین مطالب سایت از یکی امکانات فراهم شده در قضاوت آنلاین استفاده‌نمایید.

امتیاز شما به مطلب

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=19328


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن