دکتر عباس شیخ الاسلامی
دکتر عباس شیخ الاسلامی

فایل صوتی تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی، دکتر عباس شیخ الاسلامی

تاکنون از دکتر عباس شیخ‌الاسلامی فایل های صوتی آموزشی کاربردی شامل «فایل صوتی جایگاه دروغ در جرم جعل ، فایل صوتی جایگاه دروغ در جرم کلاهبرداری سنتی به همراه پرسش و پاسخ ، فایل صوتی ادله اثبات جرم در قانون آیین دادرسی کیفری»  در قضاوت آنلاین منتشر شد که می توانید به رایگان دانلود کنید و امروز فایل بسیار مهم “تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی” را آماده دانلود کردیم.

دانلود رایگان فایل صوتی ویژه کارآموزان وکالت دادگستری در خصوص تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی، دکتر عباس شیخ الاسلامی

نودویکمین جلسه سخنرانی کمیسیون‌های کارآموزی و آموش و تحقیقات کانون وکلای دادگستری استان خراسان با عنوان “تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار” توسط دکتر عباس شیخ الاسلامی، مدیر حقوقی سابق شهرداری، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، استاد دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خراسان در تاریخ چهارشنبه  ۵ مهر ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در محل تالار همایش های [سالن آمفی تأثر] کانون وکلای مزبور واقع در مشهد، بلوار قاضی طباطبایی، بین قاضی طباطبایی ۵ و ۷ برگزار شد.

در این فایل نیز استاد مطابق شیوه متعارف تدریسی خود، با طرح و بیان چند مقدمه ضروری، گام به گام شونده را آماده پذیرش بحث اصلی می‌کند. مفهوم تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی و حدفاصل آن دو چیست، آیا تعدد جرم مانند تکرار آن از اسباب تشدید مجازات محسوب می شود یا از علل تخفیف آن است، تعدد در تعزیرات، حدود، قصاص و دیات چیست و چه تفاوتی با هم دارند، انواع تعدد جرم در قانون فوق و شرایط هریک چیست، تعدد در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ چه تفاوت هایی با تعدد در قانون سلف خود دارد آثاری آن چه می باشد و در مقایسه با قانون مجازات عمومی ۱۳۵۲ نقاظ ضعف و قوت آن چه می باشد، شرح جرائم مستمر، جرائم استمراریافته یا ادامه یافته، جرم به عادت،جرم جمعی متحدالمقصد، جرم واحد با نتایج متکثر، جرم واحد با عناوین متعدد، وجوه اشتراک و افتراق آنان و بیان این که ما چه زمانی با تعدد مواجهه‌ایم و راه حل های تمییز تعدد جرم از غیرآن چیست که در این خصوص ۹ فرض را که مشتبه با تعدد می شود، فروض گوناگون تعدد به همراه به شرح کامل مواد ۱۳۴، ۱۳۵ قانون مجازات اسلامی و ماده ۵۱۰ قانون آیین دادرسی کیفری به همراه طرح پرونده های عملی قضایی به نحوی  که درک مطالب را بسیار قابل فهم کند، می پردازد. در نهایت به شانزده سئوال مهمی که کارآموزان مطرح نموده‌اند پرداخت و به عنوان حسن ختام آموزش، مواد قانونی مهم و کلیدی تعدد در قانون  مجازات اسلامی و تعزیرات را بیان می کنند.

اگر تصور می کنید تسلط کامل بر مباحث تعدد و تکرار جرم در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ ندارید، توصیه اکید می شود آموزش حاضر را چند بار بدقت گوش دهید تا با دشواری های اعمال قواعد تعدد در جرائم آگاهی یافته و در این خصوص تبحر لازم را کسب کنید.

فایل آموزش

 • دانلود
 • مشخصات فایل
 • راهنمای دانلود
 • گزارش مشکل

نام: تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی

مدرس: دکتر عباس شیخ الاسلامی، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری

مکان: تالار همايشهاى كانون وكلاي دادگستري خراسان

به کوشش: كميسيون‌های کارآموزی و آموزش و تحقيقات كانون وكلاى دادگسترى خراسان

فرمت: mp3

مدت زمان: ۰۱:۴۷:۱۸

حجم: ۳۱.۵۵ MB

تاریخ برگزاری: ۱۳۹۶/۷/۵

اشتراک‌گذاری: روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري

رمز فایل: www.ghazavatonline.com

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با مدیر، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

فایل پرسش و پاسخ

 • دانلود
 • مشخصات فایل
 • راهنمای دانلود
 • گزارش مشکل

نام: پرسش و پاسخ های تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی

پاسخگو : دکتر عباس شیخ الاسلامی، استاد دانشگاه و وکیل دادگستری

مکان: تالار همايشهاى كانون وكلاي دادگستري خراسان

به کوشش: كميسيون‌های کارآموزی و آموزش و تحقيقات كانون وكلاى دادگسترى خراسان

فرمت: mp3

مدت زمان: ۰۰:۲۲:۵۲

حجم: ۱۴.۱۷ MB

تاریخ برگزاری: ۱۳۹۶/۷/۵

اشتراک‌گذاری: روابط عمومي كانون وكلاي دادگستري خراسان

رمز فایل: www.ghazavatonline.com

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با مدیر، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز شما به مطلب

آخرین بروزرسانی: مهر ۱۶ام, ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۵ ب.ظ

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=20000


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


جستجو در سایت با موتور جستجوی گوگل
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن

۲ دیدگاهها

 1. Avatar photo

  دروود بر دکتر شیخ الاسلامی..و سپاس از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید