خانه » بیوگرافی » اساتید حقوق » دکتر عباس شیخ الاسلامی
دکتر عباس شیخ الاسلامی
دکتر عباس شیخ الاسلامی

دکتر عباس شیخ الاسلامی

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰ و ۴۴ دقیقه ق.ظ

رزومه دکتر عباس شیخ الاسلامی استاد حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری

دکتر عباس شیخ الاسلامی در سال ۱۳۴۷ در شهر مشهد به دنیا آمد. در سال ۱۳۶۶ در رشته حقوق دانشگاه تهران پذیرفته شد و در تاریخ ۱۳۷۰/۴/۳۱ مدرک کارشناسی خود را اخذ کرد. پس از آن توانست سال ۱۳۷۱ در گرایش حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه تربیت مدرس قبول شود و با ارائه پایان نامه «بررسی جرم هتک حرمت منزل غیر در حقوق ایران و انگلستان»، در تاریخ ۱۳۷۳/۶/۱۲ مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کند. در سال ۱۳۷۵ در گرایش حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه تربیت مدرس پذیرفته شد و با دفاع از پایان نامه «بررسی سیاست جنایی ایران و انگلستان در قلمرو جرائم مطبوعاتی»، در تاریخ ۱۳۷۹/۴/۱۸ مدرک دکترای حقوق در همین رشته را کسب کرد.

دکتر شیخ الاسلامی در سال ۱۳۸۱ به گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامي واحد مشهد پیوست و از آن زمان تاکنون، به‌صورت فعال، در امور آموزشی و پژوهشی این دانشگاه، مشغول‌ به کار می‌باشد و سابقه ریاست دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان رضوی و واحد مشهد و ریاست دانشکده حقوق آن را نیز در کارنامه علمی خود دارد و دانشیار پایه ۱۴ و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد (تا مرداد ماه ۱۳۹۷) است.

دانلود کنیدفایل صوتی تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی، دکتر عباس شیخ الاسلامی

دکتر اسلامی در مسوولیت های عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری؛ مدیر عامل شبکه جامع دانشگاه های خراسان رضوی؛ مشاور حقوقی شهردار مشهد مشغول به خدمت می باشد. همچنین آموزش، پشتیبانی و راهنمایی و هدایت علمی دانش‌جویان در دانشگاه‌های گوناگون در مقاطع مختلف کارشناسی ارشد و دکتری پرداخته است و به علاوه به سازمان متعددی مشاوره حقوقی می دهند. وی که که دارای چندین کتب منتشرشده به زبان پارسی می‌باشد، در شماری از کنگره‌ها، همایش‌ها و سمپوزیوم‌های ملی و بین‌المللی شرکت کرده و سخنرانی و یا ریاست جلسات سخنرانی، ویراستاری علمی و داوری مقاله‌های داخلی و خارجی را نیز بر عهده داشته‌‌ است.

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (4 رأی, میانگین: 3٫00 از5)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

Avatar
علاقمند به حقوق، فناوري اطلاعات و ارتباطات که تلاش کرد وب سایتی برای آموزش حقوق و مطالب خواندگی دیگر راه‌اندازی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

 با توجه به راه‌اندازی انجمن حقوقی قضاوت‌آنلاین برای اخذ مشاوره قضایی پرسش خود را فقط در یکی از انجمن‌های مربوطه طرح نمایید والا پاسخ داده نخواهدشد.
✓ در دیدگاه هر پست باید نظر خود را منحصراً‌ نسبت به همان پست بیان نمایید.
✓ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 بخش‌های الزامی با علامت * مشخص شدند.