حجت الاسلام والمسلمين دکتر محمد مصدق
حجت الاسلام والمسلمين دکتر محمد مصدق

فایل صوتی مبانی تکرار جرم در قانون مجازات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق (ویژه کارآموزان وکالت دادگستری)

قضاوت آنلاین: در ماه گذشته فایل صوتی تشدید مجازات به موجب تعدد و تکرار در قانون مجازات اسلامی به همراه پرسش و پاسخ، دکتر عباس شیخ الاسلامی که بیش‌تر از دیدگاه دکترین حقوقی به تحلیل مباحث می‌پرداخت را در سایت منتشر کردیم که مورد استقبال قرار گرفت و در صدد بر آمدیم تا آموزش بحث تکرار جرم از دیدگاه قضایی را هم تهیه و در سایت قراردهیم تا به این طریق امکان مقایسه دو نوع آموزش با دو دیدگاه متفاوت که درجه تأثیر آن در شرح و تفسیر ماده ۱۳۷ قانون مجازات اسلامی آشکار خواهدشد، فراهم گردد، چرا که این امر می‌تواند به تسلط ما بر موضوع کمک شایانی نماید.

جلسه سخنرانی با عنوان “مبانی تکرار جرم در قانون مجازات اسلامی” ویژه کارآموزان وکالت دادگستری با حضور حجت الاسلام و المسلیمن دکتر محمد مصدق، قاضی دادگستری، معاون اول دادستان کل کشور و مدرس دانشگاه، در ساعت ۱۷ روز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهر ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری استان کرمان به کوشش کمیسیون کارآموزی این کانون برگزار شد. در این جلسه استاد در ابتداء به شرح و توضیح علت شکل‌گیری آراء وحدت رویه شماره ۷۴۴ مورخ ۱۳۹۴/۸/۱۹ و شماره ۷۶۰ ـ ۱۳۹۶/۴/۲۰  هیأت عمومی دیوان عالی در خصوص درجه جرم و نیز نقد و بررسی هریک از آن‌ها، با این قید که استاد خود به عنوان نماینده دادستان کل در هیأت عمومی مربوط به رأی اخیر حضور داشت، می‌پردازد و متعاقب آن به شرح و تفصیل تمامی بخش‌های ماده ۱۳۷ قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲ ، ارتباط آن با ماده ۲۵ این قانون به همراه مثال‌های متعدد برای تکمیل آموزش می‌پردازد و در اثناء آموزش به پرسش های حقوقی هم پاسخ می‌دهند. توصیه می کنیم که حتماً فایل را چندبار گوش دهید.

 

فایل آموزش

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل

نام: مبانی تعدد و تکرار جرم در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲

سخنران: حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، قاضی دادگستری، معاون اول دادستان کل کشور و استاد دانشگاه

مکان: سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری استان کرمان

به کوشش: كميسيون‌های کارآموزی و آموزش و تحقيقات كانون وكلاى دادگسترى کرمان

فرمت: mp3

مدت زمان: ۰۱:۱۲:۴۰

حجم: ۳۲.۷۸ MB

تاریخ برگزاری: ۱۳۹۶/۷/۲۶

رمز فایل: www.ghazavatonline.com

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با مدیر، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز شما به مطلب

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=20254


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن