خانه » کتاب ها » فهرست موضوعی کتب حقوقی
فهرست موضوعی
فهرست موضوعی

فهرست موضوعی کتب حقوقی

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲ و ۴۲ دقیقه ب.ظ

فهرست موضوعی کتب با تنظیم الفبایی بوده که عناوین مندرج در مقابل هر موضوع، مؤید مواردی است که از این عناوین در قضاوت آنلاین منتشر شد. برای مشاهده زیرمجموعه مرتبط با هر عنوان، روی علامت  در نوار خاکستری رنگ آن کلیک کنید. برای ملاحظه متن هر موضوع، کافی است روی عنوان آن مورد کلیک شود. برای تفکیک موضوعات مدنی از جزایی، از رنگ‌های آبی و قرمز استفاده شد. موضوعات دیگر به مرور افزوده خواهدشد. لطفاً در صورت خرابی لینک هر مورد، مراتب را در بخش «دیدگاه» پست حاضر اعلام تا اصلاح شود.

فهرست موضوعی کتب حقوقی منتشره در قضاوت آنلاین با تنظیم الفبایی

آیین دادرسی کیفری

حقوق بین الملل

حقوق مدنی

فناوری اطلاعات

متون حقوقی

محاشی قوانین

مشروح مذاکرات قوانین

وکالت و مشاوره

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (1 رأی, میانگین: 5٫00 از5)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

Avatar
حقوقدان علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات که از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها، تصمیم داشتم وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

 با توجه به راه‌اندازی انجمن حقوقی قضاوت‌آنلاین برای اخذ مشاوره قضایی پرسش خود را فقط در یکی از انجمن‌های مربوطه طرح نمایید والا پاسخ داده نخواهدشد.
✓ در دیدگاه هر پست باید نظر خود را منحصراً‌ نسبت به همان پست بیان نمایید.
✓ نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 بخش‌های الزامی با علامت * مشخص شدند.