جن و پری
جن و پری

برگزاری دوره آموزش فنون جن گیری

میزان تقاضا برای جن گیرها در جهان بدان حد افزایش یافت که واتیکان اعلام کرد برای کشیشان، دوره آموزش فنون جن گیری برگزاری می کند.

برابر گزارش روزنامه گاردین، مجمع بین المللی جن گیران که مورد تأیید صاحب واتیکان است، بیان داشت: درخواست ها آنقدر زیاد بوده است که شرایط اضطراری را برای جامعه کشیشیان بوجود آورده است.

بنابر گفته یک کشیش در جزیزه سیسیل ایتالیا، تعداد متقاضیانی که مدعی اند، روحشان بوسیله شیطان تسخیر شده است، در سال گذشته میلادی ۳ برابر شده و به ۵۰۰ هزار نفر رسیده است. این رشد تقاضا در کشورهایی دیگری از جلمه ایرلند، بریتانیا و امریکا هم مشهود بود.

بعضی از کشیشان جن گیر معتقدند که جن گیران خودآموز قطعاً دچار خطا می  شوند، در حالی که مثل بسیاری از حرفه های دیگر، جن گیر باید دوره دستیاری را هم بگذراند.

کمبود کشیش در این حوزه باعث افزایش جن گیران مستقل در اروپا شده که برای دوره کردن ارواح خبیثه از انشان ها و اماکن، حتی تا ۶۰۰ دلار هم دستمزد می گیرند.

منبع: قضاوت آنلاین

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=24392


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


جستجو در سایت با موتور جستجوی گوگل
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن