https://www.ghazavatonline.com/
خانه » اخبار » برگزاری دوره آموزش فنون جن گیری
جن و پری
جن و پری

برگزاری دوره آموزش فنون جن گیری

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷ و ۱۲ دقیقه ق.ظ

image_pdfimage_print

میزان تقاضا برای جن گیرها در جهان بدان حد افزایش یافت که واتیکان اعلام کرد برای کشیشان، دوره آموزش فنون جن گیری برگزاری می کند.

برابر گزارش روزنامه گاردین، مجمع بین المللی جن گیران که مورد تأیید صاحب واتیکان است، بیان داشت: درخواست ها آنقدر زیاد بوده است که شرایط اضطراری را برای جامعه کشیشیان بوجود آورده است.

بنابر گفته یک کشیش در جزیزه سیسیل ایتالیا، تعداد متقاضیانی که مدعی اند، روحشان بوسیله شیطان تسخیر شده است، در سال گذشته میلادی ۳ برابر شده و به ۵۰۰ هزار نفر رسیده است. این رشد تقاضا در کشورهایی دیگری از جلمه ایرلند، بریتانیا و امریکا هم مشهود بود.

بعضی از کشیشان جن گیر معتقدند که جن گیران خودآموز قطعاً دچار خطا می  شوند، در حالی که مثل بسیاری از حرفه های دیگر، جن گیر باید دوره دستیاری را هم بگذراند.

کمبود کشیش در این حوزه باعث افزایش جن گیران مستقل در اروپا شده که برای دوره کردن ارواح خبیثه از انشان ها و اماکن، حتی تا ۶۰۰ دلار هم دستمزد می گیرند.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (1 رأی, میانگین: 5٫00 از5)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

حقوقدان علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات که از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها، تصمیم داشتم وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»