دکتر غلام نبی فیضی چکاب
دکتر غلام نبی فیضی چکاب

فایل صوتی نقش تحریم های هسته ای در ضمانت نامه های بانکی در محیط بین المللی

دانلود فایل صوتی نقش تحریم های هسته ای در ضمانت نامه های بانکی در محیط بین المللی به همراه پرسش و پاسخ دانشجویان، دکتر غلام نبی فیضی چکاب

قضاوت آنلاین: خروج آمریکا از برجام در ساعت ۲۲:۴۰ شامگاه سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ برابر با ۸ می ۲۰۱۸ با اعلام دونالد ترامپ – رئیس جمهور آمریکا – صورت گرفت. ساعاتی بعد، یکی از مقامات کشوری اعلام کرده بود: «تا به حال برجام میان ۵+۱ و ایران بود، حال که یک خارج شد، ۵ آن باقی است» که تعبیر صحیح نبود.

مقام دیگری در دیدار مورخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ خود با مقامات کشور چین اعلام داشت که ۵+۱-۱ ولی در دیدار با مقامات روسیه اظهار خود را اصلاح و گفت ۴+۱ که تعبیر درستی بود، زیرا طرفین برجام ۵ قدرت بزرگ جهان شامل آمریکا، انگلیس، روسیه و فرانسه و چین به همراه ایران تنظیم کردند و مقصود از +۱، کشور آلمان به عنوان یکی از قدرت‌های صنعتی جهان است نه یکی از پنچ کشور پیش گفته، بنابراین با خروج یکی از پنج عضو، چهار اعضاء دیگر آن باقی خواهند ماند که به این ترتیب در حال حاضر، برجام میان ۴+۱ با ایران باقی است.

شناخت ترکیب اعضاء برجام ما را به ماهیت پیچیده آن هدایت می کند! از آنجایی که با بازگشت تحریم های اولیه و ثانونیه، شرایط مشابه سابق و شاید شدیدتر از آن حاکم شود، بی مناسب ندیدیم تا برای این ساعت از قضاوت آنلاین سخنرانی یکی از اساتید حقوق در همین ارتباط را منتشر نماییم.

معرفی فایل های  صوتی:

فایل صوتی حاضر، حاوی سخنرانی دکتر غلام نبی فیضی چکاب با موضوع «نقش تحریم ها در وضعیت ضماتنت نامه های بانکی در محیط بین المللی متأثر از تأثیر منطقه ای و بین المللی با بررسی موضوع خاص case study در محاکم اروپا» است که در اسفند ماه ۱۳۹۲ در موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران  ایراد شد.

استاد در فایل حاضر، اشاره مختصری به تاریخچه تحریم از دوره دکتر محمد مصدق تا زمان معاصر، مفهوم تحریم های وضع شده و از جمله تحریم اتحادیه اروپا، مستندات، نحوه نقل و انتقال وجوه، دعوی کلان علیه اتحادیه اروپا ، مدل خسارت معنوی و مادی کلان که بر مبنای مقررات اتحادیه اروپا مدل سازی شده و در نظر بود که مطالبه شود، این که ایران در آن زمان چه اهدافی در نظر داشته و تا چه حد بدان رسیده است و … را تشریح می نمایند.

ایشان ضمن آن که ما را با پیچیدگی های فنی موضوع آشنا می نمایند، اطلاعات مفیدی نیز در اختیار ما قرار می دهد تا مشخص شود که موضوع تحریم تا چه میزان تخصصی است. ضمناً استادی که در خلال سخنرانی دکتر را یاری می نمایند، دکتر باقری می باشند.

حتماً بخوانیدبیوگرافی دکتر غلام نبی فیضی چکاب، استاد دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری

مشخصات فایل های صوتی:

فایل سخنرانی: فرمت mp3 ، حجم ۴۷.۶ مگابایت، مدت ۵۱:۵۶ دقیقه

فایل پرسش و پاسخ: فرمت mp3 ، حجم ۲۷.۸ مگابایت، مدت ۱۳.۲۱ دقیقه

رمز فایل‌ها: www.ghazavatonline.com

دانلود فایل سخنرانی استاد دانلود فایل پرسش و پاسخ دانشجویان راهنمای دانلود فایل‌ها

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل و یا خرابی لینک آن، مراتب در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (1 رأی, میانگین: 5٫00 از5)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code