تازه های سایت
خانه » قوانین » قوانین حقوقی » قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مصوب ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی با اصلاحات و الحاقات بعدی
قانون
قوانین

قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مصوب ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی با اصلاحات و الحاقات بعدی

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ و ۲۲ دقیقه ب.ظ

قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی مصوب ۲۳ تیر ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی با اصلاحات و الحاقات بعدی

قضاوت آنلاین: اصلاح تبصره‌های ۱ و ۲ و نیز الحاق ۱ تبصره به ماده ۹ و همچنین اصلاح ماده ۳۲ قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی به موجب ماده ۵۴ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ مجلس شورای اسلامی منتشره در روزنامه رسمی مورخ ۱۳۹۴/۲/۳۰صورت گرفت که در متن قانون حاضر اعمال گردید و مواد سابق نیز جهت امور پژوهشی با خط بطلان روی آن به صورت زیرنویس آورده شد.

شماره ۳۲۶۹۳/۱۴۴                                                                                              ۱۹/۵/۱۳۸۹  

قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی

جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایرانقانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی

در اجراء اصل یکصد و بیست و سوم (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی که با عنوان طرح به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده  بود با تصویب در جلسه علنی روز چهار شنبه مورخ ۲۳/۴/۱۳۸۹ و تأیید شورای محترم نگهبان به پیوست ابلاغ می گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

شماره۱۰۹۹۸۶                                                                                                  ۲۴/۵/۱۳۸۹

وزارت جهاد کشاورزی

قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی که در جلسه علنی روز چهار شنبه مورخ بیست و سوم تیرماه یکهزار و سـیصد و هشتاد و نه مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۶/۵/۱۳۸۹ به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره ۳۲۶۹۳/۱۴۴ مورخ ۱۹/۵/۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده  است، به پیوست جهت اجرا ابلاغ می گردد.

رئیس جمهور ـ محمود احمدی نژاد

قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی

ماده۱ـ  دولت مکلف است در راستای تحقق سند چشم انداز بیست ساله کشور، سیاست های کلی نظام و قانون سیاست های اجرایی اصل (۴۴) قانون اساسی و به موجب این قانون، زمینه ها، برنامه ها، تسهیلات و امکانات ارتقاء بهره وری و اصلاح الگوهای تولید و مصرف در بخش کشاورزی و منابع طبیعی را فراهم و به مرحله اجراء درآورد.

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

فوق لیسانس حقوق خصوصی و علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات. از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها؛ تصمیم داشتم تا وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود رایگان انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *