تولد مبارک
تولد مبارک

آغاز چهارمین سال فعالیت رسمی وب سایت قضاوت آنلاین

برنامه های کاری وب سایت قضاوت آنلاین در چهارمین سال فعالیت رسمی

قضاوت آنلاین در ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. به جز سال نخست که تمرکز آن بر ساختار کلی سایت و رفع برخی مشکلات میزبانی استوار بود و کمتر فرصت انتشار مطالب حقوقی را یافت، خوشبختانه در سال های دوم و سوم توانست بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهد. کانال تلگرامی قضاوت آنلاین راه اندازی شد، مطالب آموزشی صوتی و ویدیویی به ویژه مربوط با دوره های کارآموزی قضایی و کانون وکلای دادگستری، آراء مراجع قضایی و اداری، نشست های قضایی سنتی و در فضای مجازی، نظریات مشورتی اداره حقوقی و کارگروه دادستانی کل کشور را منتشر نمود.

بخش مشاوره قضایی فعالیت رسمی خود آغاز کرد و با استقبال زیاد کاربران مواجه شد، به نحوی که ناگزیر شدیم، سئوالات کاربران را – که تاکنون تعداد آن ها بالغ بر ۹۳۲ فقره رسید – در بخش دیدگاه و نظرات پست ها جوابگو باشیم تا روند پاسخگویی سرعت بیشتری به خود بگیرد. اگر پست مرتبطی با سئوال طرح شده در سایت نبود، در کمترین زمان ممکن مطلبی تهیه و سئوال به بخش دیدگاه آن پست منتقل و پاسخ داده شد. این شیوه عملکردی، ابتکاری است که برای اولین از سوی قضاوت آنلاین در اینترنت ارائه شد. به همین جهت تنها در موارد بسیار معدودی، سئوالات در قالب یک پست مستقل به در بحش مشاوره قضایی پاسخ داده شد. بازخورد کاربران مؤید رضایتمندی زیاد آنان نسبت به فعال سازی بخش مشاوره قضایی است که تماماً معلول نوع و کیفیت پاسخگویی متفاوت مشاوران در قضاوت آنلاین نسبت به تمام وب سایت های حقوقی دیگر است، چرا که قضاوت آنلاین تنها قصد پاسخگویی صرف سئوالات حقوقی کاربران را ندارد، بلکه ضمن آن، آموزش کاربردی حقوق را نیز هدف اصلی خود قرارداد، به همین جهت است که در پاسخ‌ها، مواد قانونی مربوطه، ارجاع به پست های مرتبط، نظریات و آراء مراجع قضایی را نیز مشاهده خواهیدکرد تا به این طریق سئوال کننده قادر باشد، با توجه به مستندات بیان شده، در صورت تمایل شخصاً نسبت به طرح و تعقیب دعوا اقدام نماید، شیوه ای که انحصاراً در قضاوت آنلاین قابل مشاهده است که نشان از تجربه علمی و عملی و توانمندی مشاوران سایت دارد.

قضاوت آنلاین در سال جدید در نظر دارد تا علاوه بر ادامه روند سابق، تمرکز بیشتر روی آموزش های چند رسانه ای، به انتشار مطالب کاربردی حقوقی خاصه تدوین مقالات جدید هم اقدام نماید. همچنین به لحاظ پیوستن چند تن از وکلای دادگستری به تحریریه سایت، پذیرش وکالت انواع دعاوی نیز به لیست خدمات سایت اضافه می شود که اطلاعیه آن متعاقباً منتشر خواهد.

نظرات شما کاربران گرامی مي‌تواند در مديريت بهتر محتوای سایت راهنماي ما باشد، به همین جهت مشتاقانه از پيشنهادات و انتقادات سازنده براي پيشرفت رو به رشد قضاوت آنلاین استقبال می کنیم.

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (2 رأی, میانگین: 3٫00 از5)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

۴ دیدگاه

 1. Avatar

  به به آقا با تاخیر یک روزه ، تبریک میگم بهتون ، البته بنده به تازگی به واسطه ی شغلم (نماینده حقوقی شهرداری) به مباحث حقوقی علاقه مند و با این سایت آشنا شدم ، اما در همین مدت کم خیلی استفاده کردم ، شاد باشید

  • مدیر سایت

   با سلام
   از ابراز لطف و حسن نظر شما بسیار سپاسگزاریم.
   موجب خرسندی است که مطالب سایت مفید واقع شد.
   با آرزوی موفقیت شما در شغل نمایندگی حقوقی که معمولاً روزنه ای به سوی وکالت خواهدبود.

 2. Avatar

  با سلام و تبریک آغاز فعالیت سال چهارم
  انشاءالله مانند سال های قبل مطالب مفید منتشر کنید، به ویژه فایل های صوتی اساتید و دوره های کارآموزی قضاوت و وکلاء
  با تشکر

  • مدیر سایت

   با سلام و تشکر از لطف شما
   قضاوت آنلاین بیشتر از پیش نسبت به تعقیب اهداف خود گام بر خواهد داشت که از جمله آن ادامه روند انتشار فایل های آموزشی مورد نظر شما نیز است.

دیدگاهتان را بنویسید