نمونه اسناد ثبتی
نمونه اسناد ثبتی

نمونه اقرارنامه زوجه در دریافت حقوق مالی و اسقاط اعمال حق تنصیف دارایی زوج

فرم اقرارنامه زوجه در دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل و نحله ایام زوجیت و اسقاط اعمال حق تنصیف اموال زوج

در تاریخ زیر حاضر گردید خانم …. فرزند …. مقیم …. زوجه نام شده برده در سند نکاحیه … دفتر ثبت رسمی ازدواج شماره …… حوزه ثبت …. بعد الحضور، دانسته و فهمیده و در کمال صحت و سلامتی در حضور … آقای … خانم … اقرار به وصول و دریافت تمام مهریه خود در سند مزبور با احتساب ارزش آن بر اساس تبصره الحاقی (۱۳۷۶/۴/۲۹) به ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی و آیین نامه اجرایی قانون الحاق یک تبصره به ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی مصوب ۱۳ اردیبهشت ۱۳۷۷ هيات وزيران را از زوج خود آقای … فرزند …. ساکن ….  نمود و با تنظیم این اقرارنامه، ذمه زوج در پرداخت مهریه بطور کامل بری گردید.

همچنین زوجه اقرار نمود کلیه اعمالی که در طول زندگی مشترک خود در منزل زوج انجام داد، صرفاً به قصد تبرع بوده و حق هرگونه ادعا، مطالبه و اعتراض بعدی و احتمالی خود ولو به تضرر و غیره در این خصوص و نحله ایام زوجیت و اِعمال شرط تنصیف دارایی موضوع بند «الف» از شرایط ضمن عقد نکاح و نفقه ایام گذشته را در ضمن عقد خارج لازم (که به صورت شفاهی فی مابین وی و زوج واقع شد) از خود ساقط و اسقاط نمود.

سریال اوراق مصرفی به شماره … و قبض حق التحریر به شماره … صادر و تسلیم گردید بهای اوراق مصرفی و حق الثبت و حق التحریر طبق قبض شماره فلان .. به مبلبغ … ریال به بانک ملی شعبه فلان به تاریخ .. پرداخت گردید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (2 رأی, میانگین: 5٫00 از5)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code