نمونه اسناد ثبتی
نمونه اسناد ثبتی

نمونه اقرارنامه زوجه در دریافت حقوق مالی و اسقاط اعمال حق تنصیف دارایی زوج

فرم اقرارنامه زوجه در دریافت مهریه، نفقه، اجرت المثل و نحله ایام زوجیت و اسقاط اعمال حق تنصیف اموال زوج

در تاریخ زیر حاضر گردید خانم …. فرزند …. مقیم …. زوجه نام شده برده در سند نکاحیه … دفتر ثبت رسمی ازدواج شماره …… حوزه ثبت …. بعد الحضور، دانسته و فهمیده و در کمال صحت و سلامتی در حضور … آقای … خانم … اقرار به وصول و دریافت تمام مهریه خود در سند مزبور با احتساب ارزش آن بر اساس تبصره الحاقی (1376/4/29) به ماده 1082 قانون مدنی و آیین نامه اجرایی قانون الحاق یک تبصره به ماده 1082 قانون مدنی مصوب 13 اردیبهشت 1377 هيات وزيران را از زوج خود آقای … فرزند …. ساکن ….  نمود و با تنظیم این اقرارنامه، ذمه زوج در پرداخت مهریه بطور کامل بری گردید.

همچنین زوجه اقرار نمود کلیه اعمالی که در طول زندگی مشترک خود در منزل زوج انجام داد، صرفاً به قصد تبرع بوده و حق هرگونه ادعا، مطالبه و اعتراض بعدی و احتمالی خود ولو به تضرر و غیره در این خصوص و نحله ایام زوجیت و اِعمال شرط تنصیف دارایی موضوع بند «الف» از شرایط ضمن عقد نکاح و نفقه ایام گذشته را در ضمن عقد خارج لازم (که به صورت شفاهی فی مابین وی و زوج واقع شد) از خود ساقط و اسقاط نمود.

سریال اوراق مصرفی به شماره … و قبض حق التحریر به شماره … صادر و تسلیم گردید بهای اوراق مصرفی و حق الثبت و حق التحریر طبق قبض شماره فلان .. به مبلبغ … ریال به بانک ملی شعبه فلان به تاریخ .. پرداخت گردید.

منبع: قضاوت آنلاین

آخرین بروزرسانی: اکتبر 15th, 2018 ساعت: 09:40 ق.ظ

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=28545


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


جستجو در سایت با موتور جستجوی گوگل
تبلیغ متنی: https://www.tehran-atorney.com/
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره علیرضا مرادی

وکیل دادگستری
قاضی اسبق دادگستری، وکیل پایه یک کانون وکلا و عضو تحریریه قضاوت‌آنلاین
بنا دارم به مصداق جمله معروف «ارزش دانش هر شخص به شمار خوانندگان آن است» تجربیات حقوقی و قضایی حاصل از 28 سال سابقه قضاوت، وکالت و مشاوره حقوقی در «موضوعات و دعاوی مدنی، تجاری، خانوادگی، حِسبی، ثبتی، ملکی، کارگری و کارفرمایی، صنفی، تعزیرات حکومتی و جزایی» را با بازدیدکنندگان به اشتراک گذارم.
دیگر نوشته‌های من | وب سایت شخصی
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن
مشاوره حقوقی در وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید