تولد مبارک
تولد مبارک

قضاوت آنلاین پنج ساله شد

پنج سال پیش در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح روز پنچ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ وب سایت قضاوت آنلاین پا به عرصه وجود در فضای مجازی نهاد و رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

در شروع، راه سخت و دشواری در پیش داشت اما خوشبختانه به یمن مساعدت اعضای هیأت تحریریه و بازدیدکنندگان توانست در راه پیشرفت و تعالی گام بر دارد و مسیر رشد خود را آغاز نماید.

قضاوت آنلاین هر ساله، در آغاز فعالیت سال جدید، مروری بر عملکرد سال قبل و برنامه های کاری سال جدید را بیان می کند که برای مطالعه سال ها قبل می توانید به پست های اولین سال ، دومین سال ، سومین سال و چهار سال مراجعه کنید.

در سال گذشته، استقبال از بخش مشاوره های حقوقی که در قالب پرسش و پاسخ بود، سبب شد تا بخش مستقلی به عنوان انجمن مشاوره حقوقی قضاوت آنلاین راه اندازی شود.

طرح پرسش حقوقی در انجمن نسبت به بخش دیدگاه پست ها، به لحاظ وجود ویرایشگری مستقل با امکان نقل و قول و طرح سئوالات در دسته بندی های مشخص، هم برای پرسش کننده و هم برای مشاوره پاسخگو، سهل گردید و کار با سرعت بیش تری دنبال می شود.

به جهت پیش گفته، از کلیه بازدیدگان سایت درخواست می شود که از بخش دیدگاه پست ها تنها برای اعلام نظر در خصوص پست منتشره استفاده نمایند و برای طرح پرسش به بخش انجمن سایت مراجعه نمایند.

در سال گذشته انتقادهای به ما شده که چرا مانند سنوات قبل اقدام به انتشار فایل های صوتی و ویدیویی آموزشی حقوقی در وب سایت نمی کنیم، باید به آن دسته از بازدکنندگان اعلام نماییم که فعالیت در این حوزه متوقف نشده بلکه به جهت آن که، حجم فایل های چند رسانه ای که در اختیار ما قرار گرفت، زیاد بوده، تصیمیم گرفته شد تا برای آن وب سایت مستقلی راه اندازی شود و در پی تحقق این ایده می باشیم که به این جهت تا زمان راه اندازی کامل سایت، از انتشار این فایل خودداری  گردید. انشاء الله در سال جدید فعالیت آن نیز از سرگرفته خواهدشد.

همچنین در نظر داریم تا در در سال جدید بخش فروشگاه آنلاین قضاوت آنلاین را راه اندازی نماییم که در آن امکان فروش فایل های آموزشی کاربردی حقوق برای علاقمندان فراهم خواهد شد.

فعالیت در سایر حوزه ها نیز به مانند سنوات قبل با تأکید بر انشتار آموزش های کاربردی حقوق با قوت ادامه خواهد یافت.

باعث خوشحالی خواهدشد تا بازدیدکنندگان انتظارات خود از قضاوت آنلاین را برای سال جدید در بخش دیدگاه پست با ما مطرح نمایید.

با تشکر – مدیر قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (بدون امتیاز)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

۲ دیدگاه

 1. Avatar

  سلام ، با آرزوی موفقیت برای مدیریت این سایت و تمام دوستانتان خصوصاً آقای مرادی ، فقط به نظر بنده با توجه به اینکه در حال حاضر بیشتر افراد از تلفن همراه خود برای کسب اطلاعات حقوقی استفاده و به تبع آن شبکه های مجازی مانند instagram را برای یافتن این اطلاعات انتخاب می کنند ، پیشنهاد میکنم در صورت امکان در این فضا هم وارد شوید و قطعا با توجه به محتوای مطالبتان بیش از پیش موفق خواهید بود ، در پناه خدا

  • مدیر سایت

   با سلام و سپاس از دیدگاه شما
   نسبت به پیشنهاد درخور توجه شما حتماً با اعضای تیم قضاوت آنلاین مذاکره خواهدشد تا انشاء الله در برنامه کاری سایت قرار گرفته و بتوانیم در اینستاگرام نیز به نیازمندان خدمات مشاوره ارائه نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code