خانه » عمومی » راهنمای ارسال مطالب و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین
محتوی سايت
محتوی سايت

راهنمای ارسال مطالب و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین

هر شخص حقیقی و یا حقوقی که تمایل به انتشار رایگان اخبار، مقالات، بیوگرافی، مصاحبه و فایل‌ آموزشی صوتی و ویدیویی و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین باشد، می‌تواند با نظر داشت شرایط زیر نسبت به ارسال آن اقدام نمایند:

خبر

۱- اخبار حقوقی نباید متضمن موضوعی باشد که در مدت زمان کوتاهی غیرقابل استفاده شود.

۲- اخبار کنفرانس، سمپوزیوم، فراخوان‌های مقالات و سمینارها مشروط به این که بعد تبلیغاتی صرف نداشته باشد، بلامانع است.

برای آگاهی از نحوه سفارش تبلیغات در قضاوت آنلاین و هزینه‌های آن به پست «راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین» مراجعه نمایید.

۳- ممکن است خبر ارسالی قابلیت انتشار در یک پست را نداشته باشد، اما اگر بتوان آن را در بخش دیدگاه پست مرتبط مورد استفاده قرارداد، اقدام خواهدشد.

۴- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش، رد و انتشار اخبار ارسالی آزاد است.

۵- برای ارسال مقالات می‌توانید از طریق فرم تماس با اقدام نمایید.

مقاله

۱- انتشار مقاله حقوقی در اینترنت برای اولین بار در قضاوت آنلاین صورت گیرد.

۲- بروز و متناسب با تحولات قوانین و مقررات ماهوی و شکلی لازم‌الاجراء باشد.

۳- حاوی عنوان مشخص، هویت، مدرک تحصیلی، شغل، سمت و ایمیل نویسنده، حداقل چهار کلمه کلیدی، خلاصه مطالب ۱۵۶ کارکتری با احتساب فاصله میان آن‌ها (که خواننده را تشویق به مطالعه آن نماید) و در صورت امکان عکس نویسنده یا هر عکس مرتبط با محتوای مقاله برای تصویر شاخص پست باشد.

۴- چکیده مقاله به تنهایی با وصف فوق قابل انتشار در سایت نمی باشد. 

۵- مقالات طولانی، ممکن است تقسیم به چند قسمت شده و هر قسمت در فواصل زمانی مشخص در پست مجزایی منتشر شود.

۶- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش و رد و انتشار مقالات ارسالی آزاد است.

۷- حداکثر مهلت زمانی انتشار مقاله یک هفته از تاریخ ارسال است. اگر با انقضای این مهلت، منتشر نگردیده باشد، علت آن عدم تأیید مدیر سایت است.

۸- بابت عدم انتشار مقاله، ایمیلی به نویسنده آن ارسال نخواهدشد.

۹- برای ارسال مقالات می‌توانید از طریق فرم تماس با  اقدام به آن نمایید.

بیوگرافی

۱- بیوگرافی بزرگان حقوق از قدیم به زمان معاصر در حال انتشار است ولی به صورت موردی نسبت به شخصیت های معاصر نیز اقدام می شود.

۲- مصاحبه با اساتید، قضات، وکلاء، سردفتران و … مشروط بر این که بعد صرفاً تبلیغاتی نداشته، حاوی مسائل آموزشی حقوق باشد، قابل پذیرش است. متقاضی چنین درخواستی باید شرح حال، رزومه علمی و شغلی خود را همراه با سئوالات موضوع مصاحبه برای را ارسال نمایند.

فایل‌ آموزشی چندرسانه‌ای

۱-از آنجایی که در آینده‌ای نزدیک بخش‌های آموزش ویدیویی و صوتی حقوق از قضاوت آنلاین جدا و در سایت لوتیوب بارگذاری خواهدشد، در نظر است تا در این سایت به اشتراک‌گذاری فایل‌های چند رسانه‌ای حقوق برای همگان فراهم شود. به همین دلیل، فایل‌های صوتی و ویدیویی در صورت داشتن کیفیت مطلوب و به لحاظ اهمیت محتوای آن به صورت موردی در قضاوت آنلاین منتشر می‌شود.

۲- قضاوت آنلاین در قبول، رد و ویرایش هر قسمت از فایل های صوتی و ویدیویی و انتشار آن‌ها آزاد است.

۳- فایل های صوتی و ویدیویی خود را می توانید از طریق بخش تماس با مدیر کانال تلگرامی قضاوت آنلاین ارسال نمایید. همچنین می توانید آن‌ها را در یکی از سایت‌های آپلود رایگان فایل در اینترنت بارگذاری و لینک دانلود آن‌ها را برای ما ارسال نمایید.

مشاوره حقوقی

۱- در صورت تمایل به مشارکت در پاسخگویی به سئوالات حقوقی بازدیدکنندگان که با توجه به راهنمای مشاوره حقوقی و قضایی اینترنتی رایگان در قضاوت آنلاین مطرح می کنند، می توانید مراتب را به همراه نحوه ارتباط با شما اعلام تا سوال برای شما ارسال شود.

۲- حداکثر مهلت پاسخگویی به سئوال ۷۲ ساعت از تاریخ ارسال است.

۳- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش و رد پاسخ ارسالی شما آزاد است.

دیدگاه‌

۱– تنها نظرات حقوقی مرتبط با عنوان و محتوای پست‌ و دیدگاه های ذیل آن در قضاوت آنلاین تأیید و منتشر می‌شود. برای طرح سئوال حقوقی به انجمن حقوقی قضاوت آنلاین مراجعه نمایید.

۲- قبل از انتشار هر دیدگاه، آن را از جهت املایی، آیین نگارش و چسبیده نبودن حروف کلمات مجزا از هم بررسی نمایید زیرا دیدگاه به همان صورت ارسالی منتشر خواهدشد و اصلاحی از ناحیه مدیر سایت صورت نمی گیرد.

۳-از آنجایی که استعمال سمت‌هایی نظیر دکترای حقوق …، وکیل، …قاضی…، پزشک…، دانشجوی … و غیره نیازمند طی تشریفات قانونی و اخذ مدارکی از ارگان دولتی و یا خصوصی مربوطه است، نویسندگانی که با ذکر سمت‌هایی فوق دیدگاه خود را ارسال می نمایند، باید بعد از ارسال کامنت، تصویر مثبت این سمت‌ها را از طریق فرم تماس با ارسال نماید، در غیراین‌صورت به‌هنگام انتشار دیدگاه آنان، این عناوین از مقابل نام‌شان حذف خواهدشد.

۴- محتوای دیدگاهی که شامل چند موضوع مستقل غیرمرتبط باشد، به چند دیدگاه منقسم و هر یک به پست مربوطه منتقل و مراتب از طریق ایمیل به نویسنده آن اطلاع رسانی می‌شود. به این جهت، ممکن است یک دیدگاه با حفظ محتوا و رعایت اصل امانت داری به چند دیدگاه تبدیل و منتشر شود. برای این منظور ناگزیر به استفاده از نام نویسنده و ایمیل وی برای درج دیدگاه های تفکیک شده خواهیم بود که در این صورت، در هر بار استفاده ایمیلی برای وی ارسال خواهدشد، لذا نباید تردید کند که این ایمیل مورد سوءاستفاده قرار گرفته است.

۵- ممکن است به اقتضای محتوای برخی کامنت‌ها و بنابه تشخیص مدیر سایت، به صورت پست مستقل منتشرشود، در این صورت نویسنده آن برای اطلاع از زمان انتشار پست، باید در خبرنامه عضو شده باشد. به این جهت پیشنهاد می شود که همزمان با درج ایمیل در خبرنامه ایملی سایت نیز عضو شوید.

۶- دیدگاه‌هایی که حاوی مضامین غیراخلافی یا متضمن بی احترامی، هتک حیثیت، تهدید، توهین و … به شخصی یا اشخاصی اعم از حقیقی و یا حقوقی باشد، تأیید نشده و در سایت منتشر نمی شود.

۷– قضاوت آنلاین در پذیرش، ویرایش، انتشار و رد دیدگاه‌های بازدیدکنندگان آزاد است. در صورتی که دیدگاهی مورد تأیید مدیر سایت قرار نگیرد، منتشر نخواهدشد.

۸- حداکثر مهلت زمانی تأیید دیدگاه های واجد شرایط بیان شده ۷۲ ساعت از تاریخ ارسال است. اگر با انقضای این مهلت، منتشر نگردید، علت آن عدم تأیید مدیر سایت است.

۹- بابت عدم انتشار دیدگاه، ایمیلی به نویسنده آن ارسال نخواهدشد.

لینکدهی

۱– لینک سایت‌های حقوقی غیرمرتبط با مطالب پست‌ها و دیدگاه‌ها و نیز سایت های غیرحقوی منتشر نخواهدشد.

۲- لینک سایت‌هایی که بروز رسانی نمی شوند و یا با تأخیر بیش از یک دقیقه‌ای بارگذاری می شوند، در مطالب پست‌ها و دیدگاه‌ها منتشر نخواهدشد.

۳- قضاوت آنلاین در ویرایش، حذف لینک های موجود در پست ها، دیدگاه‌ها و فرم‌های ثبت دیدگاه‌ها آزاد است.

تذکر:

۱-از آنجایی که ممکن است برخی از شرایط به فراخور زمان، نوع و کیفیت همکاری مورد نیاز دستخوش تغییر و اصلاح شوند، ملاک شرایط همکاری تاریخ بروز رسانی پست حاضر خواهدبود.

۲-در صورتی که بنابه دلایلی قضاوت آنلاین حاضر به ادامه همکاری با شخص حقیقی و یا حقوقی نباشد، می تواند در هر زمان به تشخیص خود نسبت قطع یکجانبه همکاری اقدام نماید که در این صورت، حسب مورد نسبت به مطالب منتشره طرف همکار اتخاذ تصمیم خواهد نمود.

با تشکر

0
امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (5 رأی, میانگین: 4٫60 از5)
Loading...

۱۰ نظر

 1. Avatar
  سیده فاطمه موسوی.قاضی اجراحکام متمرکزودادیاراظهرنظر

  اقا/خانم مدیرسایت محترم قضاوت. انقدرمقدارکلمات رومحدودکرده اید ویهک قسمت اصلاح هم نگذاشته اید..؟!که انگارازیک نفرتشکریانقدبخواهندبنمایندبقول همسرم که معاون مجتمع واکنون درحال نظرونوشتن دادنامه بعنوان دادرس هستندوبنده نیزبایدموضوعات تدریس رااماده وچندین قراررادقیقابررسی ونظربدهم (میترستیدکه شایداین نوشتهاباعث نزولوخدشه دارشدن شخصیت تان هست یا..باشند یا نبایدازاستادان تکریم کنیم یاحتی نقدکنیم؟!)نام بنده ودوره هشتادویکم هستم.بیاییدمجتمع ما(همراه باهمسرم پذیرایی ازتان درمنزل محقرمان کنیم)وبگوییم(( اما الان که مجبورم هم تدریس کنم و مشغله دارم متوجه شدم:استاددکترمحمدشکیبی نژادچرا میگفتند:((کارهرفردی نیست,مکتب داری))بجان دوفرزندم اگراین اساتیدنبودندکارشناسی ارشدرا رهامیکردم چه برسدبه قضاوت ودکتری جرم شناسی شهیدبهشتی ودرس دادند.[ضمن کلمه کوکلاکی به کانون وکلاء تصحیح واشتباه تایپ بود]دکتری جرم شناسی ازدانشگاه شهیدبهشتی.سیده فاطمه موسوی.قاضی اجرای احکام متمرکزودادیاراظهارنظرکه ازقلم افتاد.منطقه پنج کشوری

  0
 2. مدیر سایت

  سلام خانم موسوی
  مشکل کارکتر در بخش دیدگاه رفع شد.
  هر نظری که شرایط بیان شده در قسمت «دیدگاه‌» پست حاضر را داشته باشد حتماً تأیید و منتشر می شود.

  0
 3. دکترمحمدشکبی نژاد
  دکترمحمدشکبی نژاد

  بسم الله الدحمن الرحیم
  یَا أَیُّهَا الْإِنسَانُ إِنَّكَ كَادِحٌ إِلَى رَبِّكَ كَدْحا فَمُلَاقِیهِ

  خانم دکتر موسوی باعرض سلام وتبریک عید نیمه شعبان بشما وهمسربزرگوارتان
  اینجانب بعنوان یک استاددانشگاه همچون نازنیان درمحاکم رسیدگی ب تخلفات قضات محکم استوار ودرعین آنکه این شب عزیز لیاس سیاه پوشیده وعزادارودرغم عزیزم میسوزم وهمچنبن درتب ولرز وبیماری, انتقادوپیشنهادات درباره اینجانب من البعد;تیرهای روانه بدن چکش خورده فدوی کنید.اگردوستان نازنیم مدیرمحترم سایت,جناب مرادی مهربانم,خانم دکترامیدی ودگران اجازه بدهند با این حالم مقالاتی چندیانظریات میگذارم والبته اگرمرابخاطرتیرهای محبت همچون تعاریف عجیب وغریب که ازجنابعالی بعیداست اگرتکرار بشودبشرح آتی چشمانم رابسته ونیک میدانیدبدون مزاح عمل وسریع میکنم.بدن ترس وناراحت باشمشیر دولبه عدالت عمل میکنم.چرا بااین همه هجوم وحمله و لحن دستوری با مدیرمحترم
  سایت که جزء احترام ازایشان بنده هیچ سراغ ندارم؟ این خود سوء استفاده ازجایگاه اکتسابی است که به اذن پرودگاربشما داده اند..دیگرتکرارنکنید.
  مگرایمیل بنده رانداریداگرمقالاتی فرستاده ومنتشرنشده بفرماییدبنده خودبالذاته عین مقاله رامطالبه ونگاه وپاسخ
  جهات ردوعدم پذیرش این سایت-جورنال رابشما میگویم؟
  دوم-اگرمیخواهیدنقدیا پیشنهادکنید چراباخشونت مگر من
  مدیرمحترم سایت یا دیگران متهم ویا بزهکار هستیم؟
  (A)- جناب مدیرسایت محبت بفرمایید منبعد اگر مقالاتی منتشرنشد هم با یک تبصره در یک جمله لطفا برفرد جهات ایراد یا اشتباهات رابفرستیدبه نحوییکه یا اصلاح نمایدیااجازه انتشارندهیداما بفرستیدوالبته برای مقالات بهترآن ست که جهات ایرادات را یکبار بفرستید که اصلاح کنند وبفرستند که حقوق مولفان زائل نشودولاغیر.
  سوم-انسان هرچقدررشدمیکندباید افتاده تربشودبله گفتم به نحوییکه کمرش را نشکنند ولی آنکه اگر ازخمیده بودن برگشت بمانند چوب بامبو ترکشش سروصورت فرد را آسیب شدیدبزند..!؟
  چهارم-یکباردیگر پرونده ولوسنگبن بیاورید منزل رسیدگی دستوربقراریاحکم صادرکنید بمولی علی علیه السلام میدهم انفصال یا انتظاربخدمت با کسر حقوق تا پنج سال برایتان حکم دهند…مگرمنزل محل رسیدگی است یاپاسخ مردم ودادسرا ومحکمه است..!؟

  منبعد پیشنهادات با انتقادات باید درحدوحدودی باشدکه آبروی مومنان حفظ گردد نه پیش دوستانم وعزیزانم کوچک شوم که باقدرت قهریه ازعزت وشرف دفاع و آنچنان آورمیشوم که ازهرسیل وزلزله ایی برای هرفرد بدتر باشد.
  والسلام ومن اتبع الهدی

  0
 4. مدیر سایت

  جناب آقای دکتر شکیبی نژاد
  با سلام
  سپاس فراوان از دیدگاه جامع شما
  ضمن تبریک عید نیمه شعبان، از طرف خود و تمامی اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین برای شما استاد گرامی از خداوند آرزوی بهبودی عاجل داریم و فوت عزیزتان را تسلیت عرض نموده، ما را در غم خود شریک بدانید.

  0
 5. دکتر محمد شکیبی نژاد
  دکتر محمد شکیبی نژاد

  بسم الله الرحمن الرحیم
  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام
  مدیریت محترم سایت
  باعرض سلام وتبریک وتهنیت بمناسبت عید والاء نیمه شعبان پربرکت و سپاس فراوان ازمهرولطف جنابعالی ودوستان عزیزم
  دوم-هرکسی کودور ماندازاصل خویش بازجویدروزگاروصل خویش(حضرت مولانا حضرت مولانا رحمة علیه آلاف و تهیه)
  انالله واناالیه راجعون(قرآن الکریم)
  و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی
  جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد.
  مرا درمنزل جانان چه امن وعیش
  جرس فریاد برمیداردکه برببندیدمحملها
  (حضرت حافظ علیه رحمة)
  که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید
  بسیارازهمدردی جنابعالی سپاسگذارم گرچه وقتی که نازنیم درتنهایی محض ازقفس تن برید وپروازعاشقانه خودرابدون دردوناراحتی آغازنمود..مردی والا که سیره اش بمانند پدرانش ازجوانی خرج صرف خیرات ومبرات و بدلیل درخواست نام وعدم مجوز نام خانوادگی این نازنین نمیآورم که این نازنین تا آخرین روزگارخویش دور ازخانواده ش هرعمل خیربرای مردم دست
  تنگ از پول دوا ودرمان وام بنام قرض الحسنه بلاعوض تا تحصیلکردن بچه ها تا فیلد استادی دانشگاه وورزش وهنرو… مدرسه ودرمانگاههای مجهز ساختن دربدترین جای حای ایران..ایخدا مهربان کمک کن بتوانم این درد را نیز تحمل کنم که نازنین دیگری را سال قبل گرفتگی وامروز فرهادم را گرفتی.میدانم این رسم روزگارست..یاددارم آخرین باردیدم فرهادم خوددرکمترین امکانات زندگی سرمیکرد وصحیح است که میگویند: زمانیکه بدنیا می آیید همه خندان وطفل گریان وزمان مرگ همه پریشان وگریان ومتوفی خوشحال…بحق این شب که شب اول اوست بحق حمعسق بحق جل جلالک اسماء الحسنی نازنیم را بحق محبتهایش با خوبان محشور فرما.آمین یا ارحم الراحمین. نازنین عزیزم جرس نگذاشت یکبار یک بار دیگر رروی ماهت ببوسم ای بزرگ مرد..

  0
 6. مدیر سایت

  جناب آقای دکتر شکیبی نژاد
  با سلام
  ضمن تسلیت مصیبت وارده خدمت شما وخانواده محترم، از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم مغفور، رحمت و غفران الهی و برای جنابعالی و خانواده محترم ، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمائیم.

  0
 7. علیرضا مرادی

  جناب آقای دکتر شکیبی‌نژاد
  با درود
  خبر اندوه وارده به شما بنده را در غصه جانگداز فرو برد.
  تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ شما.
  این واقعه دردناک رو خدمت شما و خانواده محترم صمیمانه تسلیت عرض نموده، سربلندی و شکیبایی‌تان را در این کارزار از ایزد منان خواستارم. باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید.

  0
 8. دکترمحمدشکیبی نژاد
  دکترمحمدشکیبی نژاد

  بسم الله الرحمن الرحیم
  كُلُّ نَفْسٍ ذَآئِقَةُ الْمَوْتِ
  جناب آقای عیرضا مرادی برادر و دوست عزیز
  با عرض سلام و ادب
  ضمن سپاس از همدردی و تسلی دادن
  واقعیت ما و خاندان شاید بیش از متوفی مرحوم فقید سعید نیکوکار و خیر که از مدرسه سازی و کلینیک تخصصی در بدترین مکانهای ایران تا تلاش و گریستن برای عدم قصاص نفس و مو و محاسن سپید گذاشتن برای رهایی یک نفر دیگر از مرگ و جمع آوری دیات و بماند که دلمان برای این بیشتر میسوزد که اول انقلاب خانه و کاشانه اموال خاندان متشرعش مصادره و با هزاران مشکل و اندک به اندازه بضاعتم برای او و دوستان و آشنایان, عجیب است وقتی عین یا مثل یا قیم اموال را دادند مرا صداکرد در حضور یک سردفتردار ماترک را تقسیم و در زندیاری کارها انجام و هرچه ماند دوباره مصروف امورات خیریه تا سه روز دقیقا قبل پرواز عاشقانه اش که بشرح ذیل شروع دیگرش بود ما را بیشتر در ماتم فروبرد.
  از نظر حکمت و معرفت شناسی، حقیقتِ انسان را روح مجرد او شکل می‌دهد و با مرگ، روح از بدن جدا می‌شود. وجود و حیات انسان در مرحله دنیوی مانند کودک در گهواره است. مکانی مانند دنیا و تکان‌دهنده‌ای مانند زمان او را به حرکت در‌ می‌آورد تا او به حد کمال جوهری خود برسد، ولی زمانی که به نهایت بلوغ رسید، ناگریز باید خارج شود و این خروج از بدن و مکان و زمان، همان مرگ است.
  قرآن کریم بمانند ده لوح موسی کلیم الله(ع) بر خلاف پندار کسانی که مرگ را فنا و نیستی می‌دانند، بر بقای انسان پس از مرگ تأکید می‌کند و هرگز مرگ را نابودی تلقی نمی‌کند. از منظر قرآن کریم حقیقت مرگ انتقال روح از عالم طبیعت به عوالم دیگر و بازگشت انسان به سوی خداست.
  قرآن از مرگ با تعابیر مختلفی یاد کرده است: اگر انسان به کلی نابود و فانی شود، دیگر چشیدن معنایی نخواهد داشت و توّفی: تعبیر در مورد مرگ در حدود دوازده بار به کار رفته است که به معنای دریافت کامل است و از آنجا که خداوند دریافت‌ کننده است، مرگ به معنای بازگشت به سوی خداوند خواهد بود.لَى رَبِّكَ یَوْمَئِذٍ الْمَسَاقُ
  خداوند عزیزان جنابعالی و همه دوستان را حافظ الحفیظ و داغ عزیز نگیرند.
  آمین بحق ربانیت و رحمانیت

  0
 9. علیرضا مرادی

  جناب آقای دکتر شکیبی‌نژاد
  با درود و سپاس فراوان در توضیح حقیقت روح و استناد به آیات قران کریم.
  از شرایط مصادره و … برای متشرعین بسیار متأثر شدم.
  برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و بردباری را از خداوند منان مسئلت دارم.

  0
 10. Avatar
  فروشگاه اينترنتی

  اطلاعات مورد تایید و اثبات شده ای که در سایت وجود دارد همیشه نکته ی مثبت و نتیجه بخشی را به همراه داشته است که می تواند سرلوحه ی خوبی برای ادامه راه باشد

  0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگویی به اعتبار سنج انسان از ربات (الزامی)

شما می توانید بدون درج هیچ نظری، مشترک دیدگاه‌ها شوید.