https://www.ghazavatonline.com/
خانه » عمومی » راهنمای ارسال مطالب و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین
محتوی سايت
محتوی سايت

راهنمای ارسال مطالب و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ و ۱۳ دقیقه ب.ظ

image_pdfimage_print

هر شخص حقیقی و یا حقوقی که تمایل به انتشار رایگان اخبار، مقالات، بیوگرافی، مصاحبه و فایل‌ آموزشی صوتی و ویدیویی و درج دیدگاه در قضاوت آنلاین باشد، می‌تواند با نظر داشت شرایط زیر نسبت به ارسال آن اقدام نمایند:

خبر

۱- اخبار حقوقی نباید متضمن موضوعی باشد که در مدت زمان کوتاهی غیرقابل استفاده شود.

۲- اخبار کنفرانس، سمپوزیوم، فراخوان‌های مقالات و سمینارها مشروط به این که بعد تبلیغاتی صرف نداشته باشد، بلامانع است.

برای آگاهی از نحوه سفارش تبلیغات در قضاوت آنلاین و هزینه‌های آن به پست «راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین» مراجعه نمایید.

۳- ممکن است خبر ارسالی قابلیت انتشار در یک پست را نداشته باشد، اما اگر بتوان آن را در بخش دیدگاه پست مرتبط مورد استفاده قرارداد، اقدام خواهدشد.

۴- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش، رد و انتشار اخبار ارسالی آزاد است.

۵- برای ارسال مقالات می‌توانید از طریق فرم تماس با اقدام نمایید.

مقاله

۱- انتشار مقاله حقوقی در اینترنت برای اولین بار در قضاوت آنلاین صورت گیرد.

۲- بروز و متناسب با تحولات قوانین و مقررات ماهوی و شکلی لازم‌الاجراء باشد.

۳- حاوی عنوان مشخص، هویت، مدرک تحصیلی، شغل، سمت و ایمیل نویسنده، حداقل چهار کلمه کلیدی، خلاصه مطالب ۱۵۶ کارکتری با احتساب فاصله میان آن‌ها (که خواننده را تشویق به مطالعه آن نماید) و در صورت امکان عکس نویسنده یا هر عکس مرتبط با محتوای مقاله برای تصویر شاخص پست باشد.

۴- چکیده مقاله به تنهایی با وصف فوق قابل انتشار در سایت نمی باشد. 

۵- مقالات طولانی، ممکن است تقسیم به چند قسمت شده و هر قسمت در فواصل زمانی مشخص در پست مجزایی منتشر شود.

۶- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش و رد و انتشار مقالات ارسالی آزاد است.

۷- حداکثر مهلت زمانی انتشار مقاله یک هفته از تاریخ ارسال است. اگر با انقضای این مهلت، منتشر نگردیده باشد، علت آن عدم تأیید مدیر سایت است.

۸- بابت عدم انتشار مقاله، ایمیلی به نویسنده آن ارسال نخواهدشد.

۹- برای ارسال مقالات می‌توانید از طریق فرم تماس با  اقدام به آن نمایید.

بیوگرافی

۱- بیوگرافی بزرگان حقوق از قدیم به زمان معاصر در حال انتشار است ولی به صورت موردی نسبت به شخصیت های معاصر نیز اقدام می شود.

۲- مصاحبه با اساتید، قضات، وکلاء، سردفتران و … مشروط بر این که بعد صرفاً تبلیغاتی نداشته، حاوی مسائل آموزشی حقوق باشد، قابل پذیرش است. متقاضی چنین درخواستی باید شرح حال، رزومه علمی و شغلی خود را همراه با سئوالات موضوع مصاحبه برای را ارسال نمایند.

فایل‌ آموزشی چندرسانه‌ای

۱-از آنجایی که در آینده‌ای نزدیک بخش‌های آموزش ویدیویی و صوتی حقوق از قضاوت آنلاین جدا و در سایت لوتیوب بارگذاری خواهدشد، در نظر است تا در این سایت به اشتراک‌گذاری فایل‌های چند رسانه‌ای حقوق برای همگان فراهم شود. به همین دلیل، فایل‌های صوتی و ویدیویی در صورت داشتن کیفیت مطلوب و به لحاظ اهمیت محتوای آن به صورت موردی در قضاوت آنلاین منتشر می‌شود.

۲- قضاوت آنلاین در قبول، رد و ویرایش هر قسمت از فایل های صوتی و ویدیویی و انتشار آن‌ها آزاد است.

۳- فایل های صوتی و ویدیویی خود را می توانید از طریق بخش تماس با مدیر کانال تلگرامی قضاوت آنلاین ارسال نمایید. همچنین می توانید آن‌ها را در یکی از سایت‌های آپلود رایگان فایل در اینترنت بارگذاری و لینک دانلود آن‌ها را برای ما ارسال نمایید.

مشاوره حقوقی

۱- در صورت تمایل به مشارکت در پاسخگویی به سئوالات حقوقی بازدیدکنندگان که با توجه به راهنمای مشاوره حقوقی و قضایی اینترنتی رایگان در قضاوت آنلاین مطرح می کنند، می توانید مراتب را به همراه نحوه ارتباط با شما اعلام تا سوال برای شما ارسال شود.

۲- حداکثر مهلت پاسخگویی به سئوال ۷۲ ساعت از تاریخ ارسال است.

۳- قضاوت آنلاین در قبول، ویرایش و رد پاسخ ارسالی شما آزاد است.

دیدگاه‌

۱– با توجه به نظم موجود در بخش دیدگاه‌های هر پست، تنها نظرات حقوقی که مرتبط با پست‌های منتشره در قضاوت آنلاین باشند، منتشر می‌شود.

۲– از آنجایی که استعمال سمت‌هایی نظیر دکترای حقوق …، وکیل، …قاضی…، پزشک…، دانشجوی … و غیره نیازمند طی تشریفات قانونی و اخذ مدارکی از ارگان دولتی و یا خصوصی مربوطه است، نویسندگانی که با ذکر سمت‌هایی فوق دیدگاه خود را ارسال می نمایند، باید بعد از ارسال کامنت، تصویر مثبت این سمت‌ها را از طریق فرم تماس با ارسال نماید، در غیراین‌صورت به‌هنگام انتشار دیدگاه آنان، این عناوین از مقابل نام‌شان حذف خواهدشد.

۳- محتوای دیدگاهی که شامل چند موضوع مستقل غیرمرتبط باشد، به چند دیدگاه منقسم و هر یک به پست مربوطه منتقل و مراتب از طریق ایمیل به نویسنده آن اطلاع رسانی می‌شود. به این جهت، ممکن است یک دیدگاه با حفظ محتوا و رعایت اصل امانت داری به چند دیدگاه تبدیل و منتشر شود. برای این منظور ناگزیر به استفاده از نام نویسنده و ایمیل وی برای درج دیدگاه های تفکیک شده خواهیم بود که در این صورت، در هر بار استفاده ایمیلی برای وی ارسال خواهدشد، لذا نباید تردید کند که این ایمیل مورد سوءاستفاده قرار گرفته است.

۴- ممکن است به اقتضای محتوای برخی کامنت‌ها و بنابه تشخیص مدیر سایت، به صورت پست مستقل منتشرشود، در این صورت نویسنده آن برای اطلاع از زمان انتشار پست، باید در خبرنامه عضو شده باشد. به این جهت پیشنهاد می شود که همزمان با درج ایمیل در خبرنامه ایملی سایت نیز عضو شوید.

۵- دیدگاه‌هایی که حاوی مضامین غیراخلافی یا متضمن بی احترامی، هتک حیثیت، تهدید، توهین و … به شخصی یا اشخاصی اعم از حقیقی و یا حقوقی باشد، تأیید نشده و در سایت منتشر نمی شود.

۶– قضاوت آنلاین در پذیرش، ویرایش، انتشار و رد دیدگاه‌های بازدیدکنندگان آزاد است. در صورتی که دیدگاهی مورد تأیید مدیر سایت قرار نگیرد، منتشر نخواهدشد.

۷- حداکثر مهلت زمانی تأیید دیدگاه ۷۲ ساعت از تاریخ ارسال است. اگر با انقضای این مهلت، منتشر نگردید، علت آن عدم تأیید مدیر سایت است.

۸- بابت عدم انتشار دیدگاه، ایمیلی به نویسنده آن ارسال نخواهدشد.

لینکدهی

۱– لینک سایت‌های حقوقی غیرمرتبط با مطالب پست‌ها و دیدگاه‌ها و نیز سایت های غیرحقوی منتشر نخواهدشد.

۲- لینک سایت‌هایی که بروز رسانی نمی شوند و یا با تأخیر بیش از یک دقیقه‌ای بارگذاری می شوند، در مطالب پست‌ها و دیدگاه‌ها منتشر نخواهدشد.

۳- قضاوت آنلاین در ویرایش، حذف لینک های موجود در پست ها، دیدگاه‌ها و فرم‌های ثبت دیدگاه‌ها آزاد است.

تذکر:

۱-از آنجایی که ممکن است برخی از شرایط به فراخور زمان، نوع و کیفیت همکاری مورد نیاز دستخوش تغییر و اصلاح شوند، ملاک شرایط همکاری تاریخ بروز رسانی پست حاضر خواهدبود.

۲-در صورتی که بنابه دلایلی قضاوت آنلاین حاضر به ادامه همکاری با شخص حقیقی و یا حقوقی نباشد، می تواند در هر زمان به تشخیص خود نسبت قطع یکجانبه همکاری اقدام نماید که در این صورت، حسب مورد نسبت به مطالب منتشره طرف همکار اتخاذ تصمیم خواهد نمود.

با تشکر

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (2 رأی, میانگین: 5٫00 از5)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

حقوقدان علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات که از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها، تصمیم داشتم وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *