سارا نتانیاهو
سارا نتانیاهو

بازجویی پنج ساعته از همسر نتانیاهو

«سارا نتانیاهو» همسر نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام استفاده از بودجه عمومی برای پرداخت هزینه‌های شخصی خود، پنج ساعت مورد بازجویی قرار گرفت.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، سارا نتانیاهو با بازجوها همکاری کرده و اتهامات مطرح‌شده علیه خود را تکذیب کرده است.

پیش‌ از این افشاء شده بود که سارا نتانیاهو هزینه‌های شخصی خود و همین‌طور خانه شخصی «بنیامین نتانیاهو» در قیصریه را از بودجه ملی رژیم صهیونیستی تأمین کرده است. به‌عنوان‌ مثال گفته‌شده، از یکی از کارکنان اقامتگاه نخست‌وزیری برای نگهداری از پدر سارا نتانیاهو استفاده‌شده است و یا وسایل باغبانی که برای اقامتگاه نخست‌وزیری در بیت‌المقدس خریداری‌شده بود، به منزل شخصی نتانیاهو منتقل‌شده است.

اداره حسابرسی رژیم صهیونیستی فوریه ۲۰۱۵ نیز اعلام کرد هزینه غذا در اقامتگاه نخست‌وزیری، نسبت به سال قبل دو برابر شده است. این ظن وجود دارد که سارا نتانیاهو به کارکنان اقامتگاه نخست‌وزیری دستور داده باشد تا تعداد مهمان‌ها را برای تهیه غذا، از آمار واقعی بیشتر اعلام  کنند.

بر اساس این گزارش، در این مرحله، بازجوها در حال بررسی اسناد و مدارک و قیاس آن‌ها با سخنان سارا نتانیاهو هستند تا تحقیقات خود را کامل کنند.

پیش‌ازاین وکیل سارا نتانیاهو از «وینشتین» دادستان کل رژیم اشغالگر قدس خواسته بود به دلیل مشکلات روحی و ذهنی، از بازجویی او خودداری کنند اما دادستان کل این درخواست را رد کرده بود.

کاربر گرامی! شما می توانید برای مشاهده کلیه اخبار منتشره اینجا، اخبار حقوقی و قضایی اینجا، اخبار اقتصادی اینجا، اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات اینجا، اطلاعیه های آموزشی اینجا و مناسبت ها اینجا کلیک نماید.

منبع: قضاوت آنلاین به نقل از روزنامه حمایت

امتیاز شما به مطلب

لینک کوتاه مطلب: https://www.ghazavatonline.com/?p=3443


منبع: قضاوت آنلاین؛ پایگاه آموزش حقوق در قالب متن، صوت ، ویدیو، نرم افزار و خدمات مشاوره و وکالت


آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

در باره مدیر

لوگوی قضاوت آنلاین
تلاش اعضای هیأت تحریریه قضاوت آنلاین بر آن است تا وب سایتی برای آموزش حقوق کاربردی، پاسخگویی به پرسش‌های حقوقی در «انجمن‌های مشاوره حقوقی» و مطالب خواندنی دیگر فراهم‌ گردد.
مطالب بیشتر از من | وب سایت
مشاوره حقوقی رایگان در انجمن