تازه های سایت
خانه » بیوگرافی » اساتید حقوق » بیوگرافی دکتر عباس زراعت
دکتر عباس زراعت

بیوگرافی دکتر عباس زراعت

دکتر عباس زراعت که جامعه حقوقی وی را با مجموعه کتب شرح ۱۵ جلدی قانون مجازات اسلامی می شناسیم، متولد ۱۳۴۴ در شهرستان کاشان، حقوقدان و وکيل، استاد تمام رشته‌ی حقوق در دانشگاه کاشان است. سابقه رياست و مديريت گروه حقوق دانشکده علوم انساني و معاونت اداري و مالي دانشگاه کاشان را دارد. او در اولين دوره شوراي اسلامي شهر کاشان به عنوان نفر اول انتخابات به عضويت اين شورا درآمد.

فایل صوتی نظریه بطلان در قانون آیین دادرسی کیفری، دکتر عباس زراعت

زراعت ديپلم علوم تجربي را در سال ۱۳۶۳ از دبيرستان امام خميني کاشان دريافت کرد و تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته حقوق اسلامي در دانشگاه تهران گذراند. وي در سال ۱۳۶۷ مدرک کارشناسي و در سال ۱۳۷۴ دکتراي خود را از دانشگاه تهران دريافت کرد و در رشته حقوق جزا و جرم‌شناسي از انگلستان فارغ‌التحصيل شده است. موضوع پايان‌نامه دکتراي وي از دانشگاه تهران «جرم سياسي» و پايان‌نامه دکتراي وي در انگلستان «بررسي تطبيقي حقوق کيفري اروپا و ايران» بوده‌است.

1+
امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

راهنمای تبلیغات در قضاوت آنلاین

درباره‌ی علیرضا مرادی

علیرضا مرادی
قاضی سابق دادگستری، وکیل پایه یک کانون وکلای مرکز و عضو تحریریه قضاوت آنلاین که در نظر دارم دانش و تجربیات قضایی و وکالتی خود را به همراه نتایج مطالعات مفید دیگر با کاربران به اشتراک گذارم. بزرگان گفته‌اند: «ارزش دانش هر شخص به شمار خوانندگان آن است.» شماره همراه 6004 - 675 - 0939 برای مشاوره و وکالت پرونده‌ها

پاسخی بگذارید