بودجه
بودجه

قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به همراه کلیه جداول آن

قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به همراه جداول آن

بودجه لایه ای است که در قوه مجریه تهیه می شود و به تصویب مجلس شورای اسلامی می رسید. این لایه توسط سازمان سازمان برنامه و بودجه تهیه و پس از تصویب شورای اقتصاد به هیأت دولت ارائه و پس از تأیید در این مرجع به مجلس مزبور تقدیم و در صورت تصویب در این مجلس و تأیید شورای نگهبان تبدیل به قانون بودجه می شود. در مجلس شورای اسلامی نیز این لایحه هنگامی تصویب می شود که در آن، صورت دریافت های دولت که مخارج یا پرداخت نامیده می شود، به تفصیل پیش بینی و ارائه شده باشد.

قانون بودجه یک قانون مالی است که برای تنظیم مدخل و مخارج کشور تصویب می شود. این قانون یک قانون موقتی بوده و اصولاً برای سال که تصویب می شود، اعتبار دارد.

قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور و کلیه جداول آن با تفکیک جدول شماره ۱۶ که مربوط به افزایش تعرفه و نرخ خدمات قضایی و جریمه ها می باشد، با دو لینک مستقیم  و کمکی از قضاوت آنلاین قابل دانلود است.

  • دانلود
  • مشخصات فایل
  • راهنمای دانلود
  • گزارش مشکل

قانون بودجه                                       لینک کمکی

    تمامی جداول قانون بودجه                    لینک کمکی

        جدول شماره ۱۶ قانون بودجه               لینک کمکی

اطلاعات فایل:

نام: قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به همراه جداول کامل آن

مرجع تصویب: مجلس شورای اسلامی

فرمت: PDF

حجم: به ترتیب فایل ها ۸۲۵:۲۹. ۲۰۹:۴۱ و ۷۷۲:۲۷ کیلو بایت

رمز فایل: www.ghazavatonline.com

برای دانلود فایل‌های صوتی و ویدیویی، از برنامه‌های مدیریت دانلود ترجیحاً Internet Download Manager استفاده نمایید. در صورت نصب این برنامه روی سیستم، به مجرد کلیک روی دکمه پخش فایل، برنامه فوق فراخوانده شده و پنجره دانلود آن به صورت Pop-up ظاهر می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی دکمه Start Downloiad فایل را به راحتی دانلود نمایید. همچنین اگر روی لینک مستقیم دانلود فایل کلیک نمایید، مشابه عمل فوق صورت خواهدگرفت اما در صورتی که سیستم شما فاقد برنامه‌های فوق باشد، با کلیک روی لینک مستقیم دانلود، به کمک مرورگر نصب شده در سیستم اقدام به دانلود آن نمایید.

توجه داشته باشید که گاهی اوفات، در صورت بروز مشکل در دانلود فايل‌ها، می‌توانید به آخر لينک دانلود فايل، يک علامت سوال ? قرار دهيد تا فايل به راحتي دانلود شود.

لطفاً در صورت وجود مشکل در دانلود فایل یا خرابی لینک آن، مراتب را در بخش دیدگاه پست حاضر اعلام تا اصلاح شود. در صورت نیاز به ارتباط با ما، از بخش تماس با مدیر اقدام نمایید.

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (بدون امتیاز)
Loading...
آموزش دریافت کد بورسی رایگان از کارگزاری آگاه در سراسر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code