خانه » پایان‌نامه‌ها » راهنمای استعلام موضوع پایان نامه در ایرانداک
وب سایت ایرانداک
وب سایت ایرانداک

راهنمای استعلام موضوع پایان نامه در ایرانداک

آخرین بروزرسانی پست: تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱ و ۳۰ دقیقه ق.ظ

image_pdfimage_print

همچنانکه دانشجویان گرامی آگاهی دارند، به منظور جلوگیری از پایان نامه های تکراری، قبل از پیشنهاد موضوع و بیان آن در پروپزال، باید موضوع پیشنهادی پایان نامه در دو سایت بررسی تا پیشتر از سوی دانشجویی کار نشده باشد. این فقدان سابقه باید به تأیید مسئول رایانه دانشگاه هم برسد.

نحوه استعلام از دو پایگاه اطلاعاتی که یکی از آنها پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران معروف به ایرانداک به آدرس irandoc.ac.ir می باشد که نیازمند آموزش و راهنمایی است تا در کمترین زمان بتوان به این امر دست یابد.

شما می توانید راهنمای استعلام موضوع پایان نامه در ایرانداک  که از سوی آفای اشکان شریفی مدیر امور پژوهشی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد فراس تهیه شده است را از قضاوت آنلاین دانلود کنید.

دانلود

منبع: قضاوت آنلاین

امتیاز 1امتیاز 2امتیاز 3امتیاز 4امتیاز 5 (شما از 1 تا 5 چه امتیازی به مطلب می‌دهید؟)
Loading...

درباره‌ی مدیر سایت

حقوقدان علاقمند به فناوري اطلاعات و ارتباطات که از زمان آشنایی با فضای مجازی، مشاهده سایت های حقوقی و معایب آنها، تصمیم داشتم وب سایت حقوقی آموزشی با قابلیت دانلود انواع فایل های صوتی، ویدیویی،کتب الکترونیکی و ... راه‌اندازی نمایم که به لطلف خدا در سال 1394 میسر شد. بخش های مختلف سایت به مرور تکمیل خواهد شد به نحوی که مطالب آن حوزه های مختلف حقوقی را در برداشته و بتواند نیازهای متنوع کاربران را پوشش دهد.«تا چه قبول افتد و چه در نظر آید»

یک نظر

  1. با درود
    ضمن تشکر از انتقاد شما. چنانچه علاوه بر شروطی که در پست از آن نام برده شده، شروط دیگری وجود دارد که بیان نشده است، لطفاً اعلام تا اضافه شود.

صفحه‌بندی دیدگاه‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *