پاسخ به: آشنایی با انجمن های حقوقی قضاوت آنلاین

#37431
لوگوی قضاوت آنلاینمدیر
 • مدیرکل انجمن

  پاسخ- انجمن حقوقی قضاوت آنلاین به عنوان زیرمجموعه «سایت قضاوت آنلاین» یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در دوم فرودین ماه یک هزار و سیصد و نود هشت راه اندازی و فعالیت خود در چارجوب قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز نمود.

  انجمن در راستای کمک به پاسخگوی کاربران قضاوت آنلاین و ارتقاء دانش، پژوهش و تحقيقات حقوقی ایجاد و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاری‌ها و راه‌های رسيدن از علم به عمل است.

  هرچند عمده مطالب آموزشی حقوقی و غیرحقوقی در قضاوت آنلاین منتشر می‌شود لکن مباحث راجع به این مطالب و مشاوره حقوقی در انجمن صورت می‌گیرد.

  کلیه بازدکنندگان می‌توانید بدون نیاز به ثبت نام در سایت و انجمن، از هریک از انجمن‌های موجود بازدید نموده و مطالب منتشره در آن‌ها را مطالعه نمایند.

  اعضاء و مدیران انجمن از افراد خدمت‌گذاری هستند که به صورت داوطلبانه به عضویت انجمن درآمده و به خدمت‌رسانی به هم‌وطنان خود می‌پردازند.

  ایجاد انجمن جدید تنها از سوی مدیرکل انجمن ممکن بوده و سایر اعضاء می توانند در هریک انجمن ها مطلب و موضوع خود را ارسال نمایند.

  اگر در استفاده از هر یک از انجمن‌های موجود با مشکل مواجهه شدید که نیاز به راهنمایی دارید و یا نیاز به ایجاد انجمن جدید می‌باشد، کافی است که مراتب را در «انجمن انتقادات و پیشنهادات» مطرح کنید تا اقدام شود.

  اگر علاقه به نویسندگی دارید، می‌توانید با توجه به «ضوابط ثبت نام» در انجمن «ثبت نام» نموده و سپس مطالب و یا سئوالات خود را با توجه به «ضوابط ارسال مطلب» در یکی از انجمن‌های مربوطه مطرح نمایید.

  در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی دارید، باید سئوال خود را با توجه به «ضوابط طرح پرسش حقوقی» در انجمن مربوطه مطرح تا نسبت به آن داده شود.

  در صورت تمایل به مشارکت در پاسخگوی به سئوالات اعضای انجمن می توانید با توجه به «ضوابط پاسخگویی در انجمن» اقدام نمایید.

  قبل از انجام هرگونه فعالیت در انجمن‌ها قانون جرائم رایانه ای و همچنین قانون آیین دادرسی دادرسی الکترونیکی را مطالعه نمایند.

  قوانین انجمن برای تمامی اعضاء با هر گروه کاربری لازم‌الاجرا است و اعضایی که بر خلاف قوانین انجمن فعالیت کنند، حساب آنان مسدود خواهدشد.