پاسخ به: صدور آرای معارض قاضی در یک دعوی

#75198
آواتار حقوقی قضاوت آنلاینAlifarahmand
 • مشارکت‌کننده
  تاریخ عضویت: 2020/07/21

  ضمن تشکر از ارائه راهنمایی!

  آیا نیاز هست که توجه قاضی را به شرایطی که حادث کرده اند جلب کنم و با قید احتمال شکایت از وی به دلیل صدور دو رای با محتوی غیر یکسان در دو تاریخ مختلف و باز کردن مسیر اعتراض و احیانا امکان ابطال اجرائیه صادره برای شخص واسط؛ جلب کرده و خواستار بازگشت به مسیر قبلی بنمایم؟؟

  و در مجموع آیا شکایت از قاضی بکنم یا خیر؟

  این در حالیست که اصلا تمایلی به پیگیری قضایی و رفت آمد به دادگاهها برای امور شخص واسط نیستیم و حتی با وجود داشتن جلب شخص واسط آنرا هم پیگیری نکردیم (لزومی ندیدیم چون بار تحویل شده تحویل انبار ارگان شده نه ایشان که بخواهیم از ایشان مطالبه وجه نمائیم!

  خاطر نشان می دارد نامبرده مبایعه نامه ملکی را بعد از تبادل کالا جهت نشان دادن حسن نیت و تضمین پرداخت ارائه کردند چون پیگیری های بنده از ارگان مربوطه به نوعی باعث سردرگمی و ایجاد تنش در آنجا شده بود!

  البته مبایعه نامه حق عزل وکیل و غیره داشته و ما همانروز خواستار بازگرداندن آن شده بودیم که واسط از همان روز به بعد متواری شد) چون منتظر دادگاه ارگان هستم تا کالا را مسترد کرده و دست واسط را تهی کنیم، البته ظاهرا دستان ایشان قوی تر از اینهاست در اینگونه مسائل!

  از طرفی با این روند نگران نفوذ نامبردگان در دادگاه استرداد کالا نیز شده ایم! با گذشت 8 ماه از تاریخ تحویل کالا و خسارت مالی فراوان و تحمل دشواری ها تنها امیدی که داریم احقاق حقوق با تکیه بر مدارکی است که در دست داریم!

  جهت استحضار:

  واسط پرونده های مشابهی در دادگاه های زیر دارد:

  کرج>> واسطه گری در معامله باطری جهت نیروگاهی در تالش برای ارگان (واسط با شکایت مشابه در صدد استرداد چک های واگذار شده به فروشنده میباشد )

  تهران>> دو پرونده جهت معامله پتو و قاشق و چنگال به ارزش 1.5 میلیارد تومان (همزمان با خرید برنج ما اتفاق افتاده اند و کالا تحویل همان ارگان شده است متاسفانه کالا را واسط تحویل داده و فروشنده ها دستشان تهی مانده است)

  کرمانشاه>> پرونده کلاهبرداری (فعلا اطلاع از محتوی ندارم)

  زنجان>> کلاهبرداری از یک پروژه نیروگاهی (فعلا اطلاع از محتوی ندارم)

  امتیاز شما به مطلب

  جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی