پاسخ به: همزمانی تحریر ترکه، مهر و موم ترکه و تقسیم ترکه

#84724
وکیل دادگستریعلیرضا مرادی
 • مدیر انجمن
  تاریخ عضویت: 2015/09/07

  با درود و تشکر از پیشنهاد شما

  1- عطف به درخواست شما در سطر سوم

  به علت خارج بودن موضوع سئوال که به نظر بنده به موضوع تاپیک حاضر نیز مرتبط می باشد و پاسخ داده نشده نیز پاسخ بفرمائید

  اگر سئوالی در تاپیکی مطرح ولی به بخشی از آن پاسخ داده نشد، سئوال کننده باید در ذیل همان تاپیک، از طریق نقل قول و یا تکرار همان بخش از سئوال درخواست پاسخ نماید.

  2- اختصاص عنوان مجزا به سئوال جدید جهت طرح در تاپیک مستقل از امور مؤکد در انجمن ها است و به همین دلیل، هرگاه تاپیکی به نحوی از انحاء با تاپیک دیگر ارتباط موضوعی داشته باشد، از لینک دهی داخلی استفاده می شود که این دو منافاتی با هم نداشته و آثار منفی که شما بیان نمودید را در پی ندارند.

  3- اولویت نخست جستجوگر انجمن بر عناوین تاپیک ها استوار است که تعیین عنوان مستقل موجب تسهیل دسترسی به نتایج بهینه‌ی جستجو می شود.

  4- با توجه به این که علاوه بر جستجوگر انجمن، موتورجستجوگر گوگل نیز در انجمن پیاده سازی شده است، اگر بازدیدکننده به فنون جستجوی گوگل مسلط باشد، نه تنها وقت وی برای جستجو مطالب مورد نظر به هدر نمی رود بلکه سریع تر به مقصود خود خواهد رسید.

  4- اگر کاربری بخواهد تاپیک های یک انجمن خاص مانند «انجمن تقسیم ترکه» را با پیمایش صفحه مطالعه نماید، وجود عناوین مستقل برای هر موضوع کمک شایانی به وی خواهد کرد.

  با وجود نکات بیان شده، موضوع به پشتیبان سایت منعکس تا از دیدگاه فنی و سئوی مطالب بررسی و اعلام نظر نماید. متعاقباً موصوع در هیأت تحریر مطرح می گردد تا در صورت پذیرش، در قوانین انجمن تغییرات لازم به عمل آید.

  امتیاز شما به مطلب

  جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی