پاسخ به: مطالبه خسارت تأخیر تأدیه بعد از صدور حکم قطعی

#85397
آواتار حقوقی قضاوت آنلاینchangiez
 • مشارکت‌کننده
  تاریخ عضویت: 2021/06/12

  با عرض سلام و ادب و احترام خدمت حاج اقا مرادی مدیریت محترم

  حسب دستور حضرتعالی متن اقاله قرار داده شد

  بسمه تعالی

  موضوع: اقاله

  «طرفین قرارداد خانوم ….. فرزند….. به شماره …… به شماره شناسنامه ….متولد…. اهل و ساکن زاهدان در حضور شهود با فروشنده آقای  …. فرزند ….. به شماره شناسنامه …زاهدان به شماره ملی …. با توجه به قرارداد منعقد شده به شماره ۷۸۷۷۱۴ در تاریخ ۲۲\۱۰\۹۴ با توجه به مشخصات ملکی مندرج در قرارداد مذکور، مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان بابت ثمن بیع داده شده نقدا و تماماً تسلیم خانم …. ناروی گردید و ایشان اقرار به دریافت بدون کم و کسر مبلغ گردیده، کافه خیارات خصوصا غبن فاحش تا هر درجه از اعلام از طرفین اسقاط گردید.

  خانم …. نارویی اقرار می کند منافع مورد اقاله را طی این مدت از زمان عقد به کسی واگذار ننموده و بر حسب اظهار (مالک) نارویی ملک مورد اقاله به رویت و قبول قرار گرفته و اقرار به تصرف قبض مورد اقاله نموده،

  لازم به ذکر است خانم …. نارویی هیچ گونه عملیاتی از نظر ساختمانی و یا هیچ گونه عملیاتی که باعث افزایش قیمت و همچنین مادی ملک نماید را ننموده و هم چنین ادعایی نسبت به افزایش قیمت ملک نداشته باشد.»

  هم اکنون نظر مبارکتان چیست ؟

  ضمنا اگر مقدور می باشد لطفا بفرمایید، اگر چنانچه طرف پرونده جهت خسارت تاخیر تادیه اقدام کنند، از چه تاریخی محاسبه می شود؟ از تاریخی که مدعی پرداخت پول شده؟ از تاریخ تقدیم دادخواست؟ از تاریخ قطعیت دادنامه؟

  بسیار ممنون میشم اگر پاسخ بفرمایید.

  با آرزوی تندرستی و موفقیت برای حضرتعالی

  امتیاز شما به مطلب

  جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی