آیا بازی بیلیارد در باشگاه ها عمل مجرمانه تلقی می شود؟

نمایش 1 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
    نوشته‌ها
    • #47722
      وکیل دادگستریعلیرضا مرادی
      • مدیر انجمن
        تاریخ عضویت: 2015/09/07

        آیا بازی بیلیارد و فعالیت باشگاه‌های بیلیارد در سطح شهرها عمل مجرمانه محسوب شده و برای ورزشکار و صاحب باشگاه مجازات تعیین می شود؟

        امتیاز شما به مطلب

        جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی
      • #47725
        وکیل دادگستریعلیرضا مرادی
        • مدیر انجمن
          تاریخ عضویت: 2015/09/07

          بازی بیلیارد و فعالیت باشگاههای بیلیارد جرم و قابل مجازات نیست

          نظریه مشورتی شماره ۷/۴۰۱۱ مورخ  ۱۳۸۲/۵/۱۵ اداره حقوقی قوه قضاییه:

          « بازي بيليارد، جنبه ورزشي دارد و قمار محسوب نمي شود و در قانون هم جرم شناخته نشده و به همين جهت فعاليت باشگاههاي بيليارد مجاز محسوب مي شود، مگر اين كه برد و باختي دركار باشد كه مصداق قمار پيدا كند كه در اين صورت مشمول ماده ۷۰۸ ق. م. ا. خواهد شد.

          امتیاز شما به مطلب

          جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی
      نمایش 1 پاسخ رشته ها
      • برای پاسخگویی وارد انجمن شوید.