متخصص ازدواج و خانواده درمانی کیست؟

 • این موضوع خالی است.
نمایش 0 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • #54030
   آواتار حقوقی قضاوت آنلاینناشناس
    تاریخ عضویت: 1970/01/01

    ازدواج و خانواده درمانی (MFTs) متخصصان سلامت روان هستند که در روان درمانی و سیستم های خانوادگی آموزش دیده اند و دارای مجوز برای تشخیص و درمان اختلالات روحی و اختلالات روحی در زمینه ازدواج ، زوج ها و سیستم های خانوادگی هستند. مشاوره ازدواج از تاثیر پذار ترین روش ها برای درمان مشکلات خانوادگی است.

    ازدواج و خانواده درمانی یک گروه بسیار باتجربه از پزشکان است که به طور میانگین 13 سال در کلینیک در زمینه ازدواج و خانواده درمانی فعالیت می کنند. آنها اختلالات روانی و عاطفی ، سایر مشکلات بهداشتی و رفتاری را ارزیابی و معالجه می کنند و طیف گسترده ای از مسائل مربوط به روابط را در چارچوب سیستم خانواده برطرف می کنند.

    ازدواج و خانواده درمانی ، تأکید سنتی بر فرد را برای حضور در ماهیت و نقش افراد در شبکه های روابط اولیه مانند ازدواج و خانواده ، گسترش می دهند ها یک نگاه جامع به مراقبت های بهداشتی دارند. آنها نگران وضعیت بهزیستی کلی و طولانی مدت افراد و خانواده هایشان هستند.

    روانشناسان و مشاوران ازدواج دارای تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد یا دکترا) در زمینه ازدواج و خانواده درمانی و حداقل دو سال تجربه بالینی هستند. ازدواج و خانواده درمانی به همراه روانپزشکی، روانشناسی ، کار اجتماعی و پرستاری روانپزشکی به عنوان یک حرفه اصلی سلامت روان شناخته می شوند.

    مشاوره ازدواج به بهیود شرایط و درست شدن اوضاع خانواده کمک می کند

    از سال 1970 تعداد 50 برابر افزایش تعداد ازدواج و خانواده های درمانی افزایش یافته است. در هر زمان معینی با بیش از 1.8 میلیون نفر در حال معالجه هستند.

    مشاوره پیش از ازدواج شناخت زوجین را به یکدیگر عمیق تر می کند.

    امتیاز شما به مطلب

    جستجوگر انجمن‌های مشاوره حقوقی
  نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • برای پاسخگویی وارد انجمن شوید.