تازه های سایت

درباره انجمن

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط Avatar مدیر سایت در ۰۸:۱۹در۱۳۹۸/۰۱/۲۵ بروز شده است.

 • نویسنده
  نوشته ها
 • #35757
  Avatar
  مدیر سایت
  • مدیرکل انجمن

  انجمن حقوقی قضاوت آنلاین چیست؟

  با تشکر

  «هر کس چرایی زندگی را فهمید با هر چگونگی آن خواهدساخت»
  مدیر سایت و مدیرکل انجمن‌ها
  www.ghazavatonline.com
 • #37431
  Avatar
  مدیر سایت
  • مدیرکل انجمن

  انجمن حقوقی قضاوت آنلاین به عنوان زیرمجموعه «سایت قضاوت آنلاین» یک انجمن علمی، غیردولتی و مستقل است که در دوم فرودین ماه یک هزار و سیصد و نود هشت راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کرد.

  انجمن در راستای کمک به پاسخگوی کاربران قضاوت آنلاین و ارتقاء دانش، پژوهش و تحقيقات حقوقی ایجاد و به دنبال فراهم کردن بستر ارتباطی مناسب میان متخصصین جهت آشنایی با همدیگر و گسترش همکاری‌ها و راه‌های رسيدن از علم به عمل است.

  عمده مطالب آموزشی حقوقی و غیرحقوقی در قضاوت آنلاین منتشر می‌شود لکن مباحث راجع به این مطالب و مشاوره حقوقی در انجمن صورت می‌گیرد.

  کلیه بازدکنندگان می‌توانید بدون نیاز به ثبت نام در سایت و انجمن، از هریک از انجمن‌های ایجادشده بازدید و مطالب منتشره در آن‌ها را مطالعه نمایند.

  اگر علاقه به نویسندگی دارید، باید با توجه به «ضوابط ثبت نام» در انجمن «ثبت نام» نموده و سپس مطالب  و یا سئوالات خود را با توجه به «ضوابط ارسال مطلب» در یکی از انجمن‌های مربوطه منتشر و طرح نمایید.

  در صورتی که نیاز به مشاوره مشاوره حقوقی دارید، باید سئوال خود را با توجه به «ضوابط طرح پرسش حقوقی» در انجمن مربوطه طرح تا  نسبت به آن داده شود.

  در صورت تمایل به مشارکت در پاسخگوی به سئوالات اعضای انجمن می توانید با توجه به «ضوابط پاسخگویی در انجمن» اقدام نمایید.

  اعضاء و مدیران انجمن از افراد خدمت‌گذاری هستند که به صورت داوطلبانه به عضویت انجمن درآمده و به خدمت‌رسانی به هم‌وطنان خود می‌پردازند.

  انجمن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و با کاربرانی که بر خلاف این قوانین فعالیت کنند، حساب آنان را لغو و عنداللزوم برخورد قانونی خواهدنمود.

  قبل از انجام هرگونه فعالیت در انجمن‌ها قانون جرائم رایانه ای و همچنین قانون آیین دادرسی دادرسی الکترونیکی را مطالعه نمایند.

  ایجاد انجمن جدید تنها از سوی سرپرست کل انجمن ممکن است و سایر اعضاء می توانند در هریک انجمن ها مطلب و موضوع ارسال نمایند.

  قوانین سایت برای تمامی کاربران با هر گروه کاربری لازم‌الاجرا است.

  سرپرست کل انجمن در قبول، ویرایش، انتشار و رد مطالب ارسالی کاربران آزادند.

  اگر در استفاده از هر انجمنی با مشکل مواجهه شدید که نیاز به راهنمایی دارید و یا نیاز به ایجاد دسته و انجمن جدید دارید، صرفاً در «انجمن نقد و پیشنهاد» مطرح کنید تا پاسخی که به درخواست شما داده می شود، برای همه کاربران قابل استفاده باشد.

  «هر کس چرایی زندگی را فهمید با هر چگونگی آن خواهدساخت»
  مدیر سایت و مدیرکل انجمن‌ها
  www.ghazavatonline.com

برای پاسخگویی به تاپیک باید وارد انجمن شوید. ورود به انجمن ثبت نام در انجمن